KuponperestV2
13 Nisan Cumartesi · 16:15
SD Huesca
0-0Maç sonucu
Barcelona

Kuponperest analizi

SHU%14Beraberlik%17BAR%69

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır%69
Güven67/100Orta riskModel uyumu 95%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Barcelona 1947, SD Huesca 1620.
  • Barcelona deplasmanda oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı.
  • Simülasyonların %69'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

0,75

Beklenen gol (dep.)

2,09

Toplam beklenen gol

2,84

En olası skor

0-2

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%14
Güven70/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SD Huesca 1620, Barcelona 1947.
  • SD Huesca iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 0,94 gol attı.
  • Simülasyonların %12'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%17
Güven68/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1947).
  • Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%69
Güven67/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Barcelona 1947, SD Huesca 1620.
  • Barcelona deplasmanda oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı.
  • Simülasyonların %69'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%53
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,84 beklenen gol hesaplıyor (SD Huesca 0,75, Barcelona 2,09).
  • SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 2,98 gol attı, 0,80 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%47
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,84 beklenen gol hesaplıyor (SD Huesca 0,75, Barcelona 2,09).
  • SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 2,98 gol attı, 0,80 gol yedi.
  • SD Huesca son maçlarının %70'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%45
Güven61/100Yüksek risk
  • SD Huesca son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Barcelona son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,84 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %45'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
SD Huesca — Barcelona · Kuponperest