KuponperestV2
13 Nisan Cumartesi · 16:15
SD Huesca
0-0Maç sonucu
Barcelona

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 81 ms

Beklenen toplam gol

2,80

En olası skor

0-1

%13

Ev sahibi kazanır
%12
Beraberlik
%19
Deplasman kazanır
%69
Karşılıklı gol
%45
1.5 üst
%76
2.5 üst
%55
3.5 üst
%30

Skor olasılık matrisi

012345
06.012138.94.61.9
14.39.39.66.73.51.5
21.63.43.62.51.30.5
30.40.90.90.60.30.1
40.10.20.20.10.10.0
50.00.00.00.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır

Uyum 95%
Dixon-Coles%68
Monte Carlo%69
Geçmiş frekans%67
Elo gücü%68
Ensemble sonucu%69

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%14
Güven70/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SD Huesca 1620, Barcelona 1947.
  • SD Huesca iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 0,94 gol attı.
  • Simülasyonların %12'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%17
Güven68/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1947).
  • Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%69
Güven67/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Barcelona 1947, SD Huesca 1620.
  • Barcelona deplasmanda oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı.
  • Simülasyonların %69'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%31
Güven67/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SD Huesca 1620, Barcelona 1947.
  • SD Huesca iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 0,94 gol attı.
  • Simülasyonların %12'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%86
Güven73/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Barcelona 1947, SD Huesca 1620.
  • Barcelona deplasmanda oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı.
  • Simülasyonların %69'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%83
Güven73/100Düşük risk
  • Simülasyonların %81'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven75/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,84 beklenen gol hesaplıyor (SD Huesca 0,75, Barcelona 2,09).
  • SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 2,98 gol attı, 0,80 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%76
Güven69/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,84 beklenen gol hesaplıyor (SD Huesca 0,75, Barcelona 2,09).
  • SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 2,98 gol attı, 0,80 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%53
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,84 beklenen gol hesaplıyor (SD Huesca 0,75, Barcelona 2,09).
  • SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 2,98 gol attı, 0,80 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%32
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,84 beklenen gol hesaplıyor (SD Huesca 0,75, Barcelona 2,09).
  • SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 2,98 gol attı, 0,80 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%16
Güven75/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,84 beklenen gol hesaplıyor (SD Huesca 0,75, Barcelona 2,09).
  • SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 2,98 gol attı, 0,80 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%24
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,84 beklenen gol hesaplıyor (SD Huesca 0,75, Barcelona 2,09).
  • SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 2,98 gol attı, 0,80 gol yedi.
  • SD Huesca son maçlarının %70'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%47
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,84 beklenen gol hesaplıyor (SD Huesca 0,75, Barcelona 2,09).
  • SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 2,98 gol attı, 0,80 gol yedi.
  • SD Huesca son maçlarının %70'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%68
Güven66/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,84 beklenen gol hesaplıyor (SD Huesca 0,75, Barcelona 2,09).
  • SD Huesca son 30 maçta maç başına 0,85 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 2,98 gol attı, 0,80 gol yedi.
  • SD Huesca son maçlarının %70'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%45
Güven61/100Yüksek risk
  • SD Huesca son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Barcelona son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,84 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %45'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%55
Güven61/100Orta risk
  • SD Huesca kalesini maçların %23'inde, Barcelona %50'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %55'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,75 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%53
Güven59/100Orta risk
  • SD Huesca için beklenen gol: 0,75.
  • İç sahada maç başına 0,94 gol üretiyor.
  • Barcelona deplasmanda maç başına 0,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%18
Güven72/100Yüksek risk
  • SD Huesca için beklenen gol: 0,75.
  • İç sahada maç başına 0,94 gol üretiyor.
  • Barcelona deplasmanda maç başına 0,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%4
Güven75/100Yüksek risk
  • SD Huesca için beklenen gol: 0,75.
  • İç sahada maç başına 0,94 gol üretiyor.
  • Barcelona deplasmanda maç başına 0,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%90
Güven69/100Düşük risk
  • Barcelona için beklenen gol: 2,09.
  • Deplasmanda maç başına 2,27 gol üretiyor.
  • SD Huesca iç sahada maç başına 1,06 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%66
Güven54/100Orta risk
  • Barcelona için beklenen gol: 2,09.
  • Deplasmanda maç başına 2,27 gol üretiyor.
  • SD Huesca iç sahada maç başına 1,06 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%35
Güven67/100Yüksek risk
  • Barcelona için beklenen gol: 2,09.
  • Deplasmanda maç başına 2,27 gol üretiyor.
  • SD Huesca iç sahada maç başına 1,06 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%14
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,84; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%38
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,84; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%48
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,84; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%71
Güven57/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,84; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%34
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,84; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%17
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,84; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%79
Güven60/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,59 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,84.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%48
Güven49/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,59 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,84.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

SD Huesca — Barcelona · Kuponperest