KuponperestV2
14 Nisan Cuma · 20:30
Schalke 04
5-2Maç sonucu · İY 2-1
Hertha

Kuponperest analizi

S04%27Beraberlik%38HER%35

En güçlü istatistiksel sinyal

2.5 alt%76
Güven46/100Orta riskModel uyumu 14%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 1,41 beklenen gol hesaplıyor (Schalke 04 0,64, Hertha 0,77).
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,42 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • Schalke 04 son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

0,64

Beklenen gol (dep.)

0,77

Toplam beklenen gol

1,41

En olası skor

0-0

%25

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%27
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Schalke 04 1575, Hertha 1620.
  • Schalke 04 iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %28'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%38
Güven55/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1575 — 1620).
  • Simülasyonların %38'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%35
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Hertha 1620, Schalke 04 1575.
  • Hertha deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %34'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%24
Güven46/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,41 beklenen gol hesaplıyor (Schalke 04 0,64, Hertha 0,77).
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,42 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %15'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 alt

Toplam gol

%76
Güven46/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,41 beklenen gol hesaplıyor (Schalke 04 0,64, Hertha 0,77).
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,42 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • Schalke 04 son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%30
Güven50/100Yüksek risk
  • Schalke 04 son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Hertha son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 1,41 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %24'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).
Schalke 04 — Hertha · Kuponperest