KuponperestV2
14 Nisan Cuma · 20:30
Schalke 04
5-2Maç sonucu · İY 2-1
Hertha

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

1,41

En olası skor

0-0

%23

Ev sahibi kazanır
%28
Beraberlik
%38
Deplasman kazanır
%34
Karşılıklı gol
%24
1.5 üst
%42
2.5 üst
%15
3.5 üst
%5

Skor olasılık matrisi

012345
025197.21.80.40.1
116124.61.20.20.0
25.13.91.50.40.10.0
31.10.80.30.10.00.0
40.20.10.10.00.00.0
50.00.00.00.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 alt

Uyum 14%
Dixon-Coles%83
Monte Carlo%85
Geçmiş frekans%51
Ensemble sonucu%76

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%27
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Schalke 04 1575, Hertha 1620.
  • Schalke 04 iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %28'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%38
Güven55/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1575 — 1620).
  • Simülasyonların %38'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%35
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Hertha 1620, Schalke 04 1575.
  • Hertha deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %34'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%65
Güven65/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Schalke 04 1575, Hertha 1620.
  • Schalke 04 iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %28'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%73
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Hertha 1620, Schalke 04 1575.
  • Hertha deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %34'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%62
Güven58/100Orta risk
  • Simülasyonların %62'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%77
Güven67/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,41 beklenen gol hesaplıyor (Schalke 04 0,64, Hertha 0,77).
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,42 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %15'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%49
Güven37/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,41 beklenen gol hesaplıyor (Schalke 04 0,64, Hertha 0,77).
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,42 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %15'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%24
Güven46/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,41 beklenen gol hesaplıyor (Schalke 04 0,64, Hertha 0,77).
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,42 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %15'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%11
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,41 beklenen gol hesaplıyor (Schalke 04 0,64, Hertha 0,77).
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,42 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %15'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%2
Güven74/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,41 beklenen gol hesaplıyor (Schalke 04 0,64, Hertha 0,77).
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,42 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %15'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%51
Güven37/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,41 beklenen gol hesaplıyor (Schalke 04 0,64, Hertha 0,77).
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,42 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • Schalke 04 son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%76
Güven46/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,41 beklenen gol hesaplıyor (Schalke 04 0,64, Hertha 0,77).
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,42 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • Schalke 04 son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%89
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,41 beklenen gol hesaplıyor (Schalke 04 0,64, Hertha 0,77).
  • Schalke 04 son 30 maçta maç başına 0,42 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • Schalke 04 son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%30
Güven50/100Yüksek risk
  • Schalke 04 son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Hertha son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 1,41 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %24'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%70
Güven50/100Orta risk
  • Schalke 04 kalesini maçların %30'inde, Hertha %10'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %76'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,64 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%42
Güven46/100Yüksek risk
  • Schalke 04 için beklenen gol: 0,64.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Hertha deplasmanda maç başına 2,53 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%14
Güven73/100Yüksek risk
  • Schalke 04 için beklenen gol: 0,64.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Hertha deplasmanda maç başına 2,53 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%3
Güven74/100Yüksek risk
  • Schalke 04 için beklenen gol: 0,64.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Hertha deplasmanda maç başına 2,53 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%59
Güven44/100Yüksek risk
  • Hertha için beklenen gol: 0,77.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Schalke 04 iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%24
Güven50/100Yüksek risk
  • Hertha için beklenen gol: 0,77.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Schalke 04 iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%4
Güven74/100Yüksek risk
  • Hertha için beklenen gol: 0,77.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Schalke 04 iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%22
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,62 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,41; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%57
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,62 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,41; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%22
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,62 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,41; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%48
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,62 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,41; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%11
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,62 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,41; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%7
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,62 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,41; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%54
Güven48/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 0,79 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,41.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%20
Güven60/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 0,79 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,41.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Schalke 04 — Hertha · Kuponperest