KuponperestV2
4 Nisan Perşembe · 19:00
Sassuolo Calcio
4-0Maç sonucu · İY 2-0
Chievo Verona

Kuponperest analizi

SCA%57Beraberlik%27CVE%16

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%84
Güven59/100Orta riskModel uyumu 54%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Sassuolo Calcio 1622, Chievo Verona 1620.
  • Sassuolo Calcio iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 1,50 gol attı.
  • Simülasyonların %64'inde ev sahibi kazandı.

Beklenen gol (ev)

1,77

Beklenen gol (dep.)

0,71

Toplam beklenen gol

2,48

En olası skor

1-0

%15

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%57
Güven45/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sassuolo Calcio 1622, Chievo Verona 1620.
  • Sassuolo Calcio iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 1,50 gol attı.
  • Simülasyonların %64'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven55/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1622 — 1620).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%16
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Chievo Verona 1620, Sassuolo Calcio 1622.
  • Chievo Verona deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %14'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%48
Güven48/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,48 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 1,77, Chievo Verona 0,71).
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 alt

Toplam gol

%52
Güven48/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,48 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 1,77, Chievo Verona 0,71).
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%45
Güven48/100Yüksek risk
  • Sassuolo Calcio son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Chievo Verona son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,48 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %39'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %51).
Sassuolo Calcio — Chievo Verona · Kuponperest