Monte Carlo simülasyonu
10.000 simülasyon · 7 msBeklenen toplam gol
2,48
En olası skor
2-0
%15
- Ev sahibi kazanır
- %64
- Beraberlik
- %22
- Deplasman kazanır
- %14
- Karşılıklı gol
- %39
- 1.5 üst
- %69
- 2.5 üst
- %45
- 3.5 üst
- %25
Skor olasılık matrisi
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 8.5 | 5.8 | 2.1 | 0.5 | 0.1 | 0.0 |
| 1 | 15 | 11 | 3.7 | 0.9 | 0.2 | 0.0 |
| 2 | 13 | 9.3 | 3.3 | 0.8 | 0.1 | 0.0 |
| 3 | 7.8 | 5.5 | 1.9 | 0.5 | 0.1 | 0.0 |
| 4 | 3.5 | 2.4 | 0.9 | 0.2 | 0.0 | 0.0 |
| 5 | 1.2 | 0.9 | 0.3 | 0.1 | 0.0 | 0.0 |
Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde
Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere
Uyum 54%Maç sonucu
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Sassuolo Calcio 1622, Chievo Verona 1620.
- Sassuolo Calcio iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 1,50 gol attı.
- Simülasyonların %64'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1622 — 1620).
- Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Chievo Verona 1620, Sassuolo Calcio 1622.
- Chievo Verona deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
- Simülasyonların %14'inde deplasman kazandı.
Çifte şans
Ev sahibi kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Sassuolo Calcio 1622, Chievo Verona 1620.
- Sassuolo Calcio iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 1,50 gol attı.
- Simülasyonların %64'inde ev sahibi kazandı.
Deplasman kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Chievo Verona 1620, Sassuolo Calcio 1622.
- Chievo Verona deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
- Simülasyonların %14'inde deplasman kazandı.
Beraberlik dışı
Çifte şans
- Simülasyonların %78'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
Toplam gol
0.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,48 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 1,77, Chievo Verona 0,71).
- Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,56 gol yedi.
- Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.
1.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,48 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 1,77, Chievo Verona 0,71).
- Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,56 gol yedi.
- Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.
2.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,48 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 1,77, Chievo Verona 0,71).
- Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,56 gol yedi.
- Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.
3.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,48 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 1,77, Chievo Verona 0,71).
- Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,56 gol yedi.
- Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.
4.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,48 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 1,77, Chievo Verona 0,71).
- Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,56 gol yedi.
- Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.
1.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,48 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 1,77, Chievo Verona 0,71).
- Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,56 gol yedi.
- Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
- Sassuolo Calcio son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
2.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,48 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 1,77, Chievo Verona 0,71).
- Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,56 gol yedi.
- Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
- Sassuolo Calcio son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
3.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,48 beklenen gol hesaplıyor (Sassuolo Calcio 1,77, Chievo Verona 0,71).
- Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,56 gol yedi.
- Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
- Sassuolo Calcio son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
- Sassuolo Calcio son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Chievo Verona son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,48 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %39'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %51).
Karşılıklı gol yok
Karşılıklı gol
- Sassuolo Calcio kalesini maçların %10'inde, Chievo Verona %20'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %61'inde en az bir takım gol atamadı.
- Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,71 — gol bulamama olasılığı yüksek.
Takım golü
Ev sahibi 0.5 üst
Takım golü
- Sassuolo Calcio için beklenen gol: 1,77.
- İç sahada maç başına 1,50 gol üretiyor.
- Chievo Verona deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.
Ev sahibi 1.5 üst
Takım golü
- Sassuolo Calcio için beklenen gol: 1,77.
- İç sahada maç başına 1,50 gol üretiyor.
- Chievo Verona deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.
Ev sahibi 2.5 üst
Takım golü
- Sassuolo Calcio için beklenen gol: 1,77.
- İç sahada maç başına 1,50 gol üretiyor.
- Chievo Verona deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.
Deplasman 0.5 üst
Takım golü
- Chievo Verona için beklenen gol: 0,71.
- Deplasmanda maç başına 0,47 gol üretiyor.
- Sassuolo Calcio iç sahada maç başına 1,38 gol yiyor.
Deplasman 1.5 üst
Takım golü
- Chievo Verona için beklenen gol: 0,71.
- Deplasmanda maç başına 0,47 gol üretiyor.
- Sassuolo Calcio iç sahada maç başına 1,38 gol yiyor.
Deplasman 2.5 üst
Takım golü
- Chievo Verona için beklenen gol: 0,71.
- Deplasmanda maç başına 0,47 gol üretiyor.
- Sassuolo Calcio iç sahada maç başına 1,38 gol yiyor.
İlk yarı
İlk yarı ev sahibi önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,09 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,48; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı berabere
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,09 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,48; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı deplasman önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,09 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,48; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 0.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,09 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,48; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 1.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,09 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,48; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı karşılıklı gol
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,09 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,48; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İkinci yarı
İkinci yarı 0.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,39 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 2,48.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
İkinci yarı 1.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,39 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 2,48.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.