27 Mayıs Cumartesi · 15:00
Kuponperest analizi
S19%25Beraberlik%26UCA%50
En güçlü istatistiksel sinyal
2.5 üst%68
Güven68/100Orta riskModel uyumu 82%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 3,57 beklenen gol hesaplıyor (Salernitana 1919 1,35, Udinese Calcio 2,22).
- Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
- Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,86 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
Beklenen gol (ev)
1,35
Beklenen gol (dep.)
2,22
Toplam beklenen gol
3,57
En olası skor
1-2
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven54/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Salernitana 1919 1620, Udinese Calcio 1533.
- Salernitana 1919 iç sahada oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
- Simülasyonların %23'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1533).
- Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven45/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Udinese Calcio 1533, Salernitana 1919 1620.
- Udinese Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %57'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven68/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,57 beklenen gol hesaplıyor (Salernitana 1919 1,35, Udinese Calcio 2,22).
- Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
- Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,86 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven68/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,57 beklenen gol hesaplıyor (Salernitana 1919 1,35, Udinese Calcio 2,22).
- Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
- Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,86 gol yedi.
- Salernitana 1919 son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven64/100Orta risk
- Salernitana 1919 son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Udinese Calcio son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,57 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %67'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).