KuponperestV2
27 Mayıs Cumartesi · 15:00
Salernitana 1919
3-2Maç sonucu · İY 1-2
Udinese Calcio

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

3,58

En olası skor

1-2

%10

Ev sahibi kazanır
%23
Beraberlik
%20
Deplasman kazanır
%57
Karşılıklı gol
%67
1.5 üst
%87
2.5 üst
%69
3.5 üst
%49

Skor olasılık matrisi

012345
02.96.16.95.12.81.3
13.78.59.46.93.81.7
22.65.76.34.72.61.2
31.22.62.92.11.20.5
40.40.91.00.70.40.2
50.10.20.30.20.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 üst

Uyum 82%
Dixon-Coles%69
Monte Carlo%69
Geçmiş frekans%62
Ensemble sonucu%68

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%25
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Salernitana 1919 1620, Udinese Calcio 1533.
  • Salernitana 1919 iç sahada oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %23'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven61/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1533).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%50
Güven45/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Udinese Calcio 1533, Salernitana 1919 1620.
  • Udinese Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %57'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%50
Güven41/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Salernitana 1919 1620, Udinese Calcio 1533.
  • Salernitana 1919 iç sahada oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %23'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%75
Güven56/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Udinese Calcio 1533, Salernitana 1919 1620.
  • Udinese Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %57'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%74
Güven72/100Düşük risk
  • Simülasyonların %80'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven80/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,57 beklenen gol hesaplıyor (Salernitana 1919 1,35, Udinese Calcio 2,22).
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%86
Güven75/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,57 beklenen gol hesaplıyor (Salernitana 1919 1,35, Udinese Calcio 2,22).
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%68
Güven68/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,57 beklenen gol hesaplıyor (Salernitana 1919 1,35, Udinese Calcio 2,22).
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%44
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,57 beklenen gol hesaplıyor (Salernitana 1919 1,35, Udinese Calcio 2,22).
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%29
Güven74/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,57 beklenen gol hesaplıyor (Salernitana 1919 1,35, Udinese Calcio 2,22).
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%14
Güven75/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,57 beklenen gol hesaplıyor (Salernitana 1919 1,35, Udinese Calcio 2,22).
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Salernitana 1919 son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%32
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,57 beklenen gol hesaplıyor (Salernitana 1919 1,35, Udinese Calcio 2,22).
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Salernitana 1919 son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%56
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,57 beklenen gol hesaplıyor (Salernitana 1919 1,35, Udinese Calcio 2,22).
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Salernitana 1919 son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%64
Güven64/100Orta risk
  • Salernitana 1919 son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Udinese Calcio son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,57 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %67'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%36
Güven64/100Yüksek risk
  • Salernitana 1919 kalesini maçların %7'inde, Udinese Calcio %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %33'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%73
Güven69/100Orta risk
  • Salernitana 1919 için beklenen gol: 1,35.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Udinese Calcio deplasmanda maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%36
Güven59/100Yüksek risk
  • Salernitana 1919 için beklenen gol: 1,35.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Udinese Calcio deplasmanda maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%15
Güven79/100Yüksek risk
  • Salernitana 1919 için beklenen gol: 1,35.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Udinese Calcio deplasmanda maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%83
Güven61/100Orta risk
  • Udinese Calcio için beklenen gol: 2,22.
  • Deplasmanda maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Salernitana 1919 iç sahada maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%59
Güven50/100Yüksek risk
  • Udinese Calcio için beklenen gol: 2,22.
  • Deplasmanda maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Salernitana 1919 iç sahada maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%38
Güven70/100Orta risk
  • Udinese Calcio için beklenen gol: 2,22.
  • Deplasmanda maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Salernitana 1919 iç sahada maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%21
Güven65/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,57 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,57; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%34
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,57 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,57; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%46
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,57 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,57; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%79
Güven65/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,57 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,57; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%43
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,57 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,57; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%26
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,57 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,57; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%86
Güven68/100Düşük risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,00 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,57.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%62
Güven58/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,00 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,57.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Salernitana 1919 — Udinese Calcio · Kuponperest