4 Kasım Pazar · 17:00
Kuponperest analizi
SAI%39Beraberlik%24ASC%37
En güçlü istatistiksel sinyal
1.5 üst%86
Güven69/100Düşük riskModel uyumu 91%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 3,52 beklenen gol hesaplıyor (Saint-Étienne 1,77, Angers SCO 1,74).
- Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
- Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
Beklenen gol (ev)
1,77
Beklenen gol (dep.)
1,74
Toplam beklenen gol
3,52
En olası skor
1-1
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven57/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Saint-Étienne 1509, Angers SCO 1527.
- Saint-Étienne iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
- Simülasyonların %40'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1509 — 1527).
- Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven58/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Angers SCO 1527, Saint-Étienne 1509.
- Angers SCO deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
- Simülasyonların %37'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven51/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,52 beklenen gol hesaplıyor (Saint-Étienne 1,77, Angers SCO 1,74).
- Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
- Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven51/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,52 beklenen gol hesaplıyor (Saint-Étienne 1,77, Angers SCO 1,74).
- Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
- Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
- Saint-Étienne son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven56/100Orta risk
- Saint-Étienne son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Angers SCO son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,52 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %67'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).