KuponperestV2
4 Kasım Pazar · 17:00
Saint-Étienne
4-3Maç sonucu · İY 2-2
Angers SCO

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 8 ms

Beklenen toplam gol

3,55

En olası skor

2-2

%9

Ev sahibi kazanır
%40
Beraberlik
%23
Deplasman kazanır
%37
Karşılıklı gol
%67
1.5 üst
%88
2.5 üst
%70
3.5 üst
%50

Skor olasılık matrisi

012345
03.05.24.52.61.10.4
15.39.28.04.72.00.7
24.78.17.14.11.80.6
32.84.84.22.41.10.4
41.22.11.91.10.50.2
50.40.80.70.40.20.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 1.5 üst

Uyum 91%
Dixon-Coles%87
Monte Carlo%88
Geçmiş frekans%84
Ensemble sonucu%86

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%39
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Saint-Étienne 1509, Angers SCO 1527.
  • Saint-Étienne iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
  • Simülasyonların %40'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1509 — 1527).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%37
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Angers SCO 1527, Saint-Étienne 1509.
  • Angers SCO deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %37'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%63
Güven58/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Saint-Étienne 1509, Angers SCO 1527.
  • Saint-Étienne iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
  • Simülasyonların %40'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%61
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Angers SCO 1527, Saint-Étienne 1509.
  • Angers SCO deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %37'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%76
Güven63/100Orta risk
  • Simülasyonların %77'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,52 beklenen gol hesaplıyor (Saint-Étienne 1,77, Angers SCO 1,74).
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%86
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,52 beklenen gol hesaplıyor (Saint-Étienne 1,77, Angers SCO 1,74).
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%65
Güven51/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,52 beklenen gol hesaplıyor (Saint-Étienne 1,77, Angers SCO 1,74).
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%46
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,52 beklenen gol hesaplıyor (Saint-Étienne 1,77, Angers SCO 1,74).
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%28
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,52 beklenen gol hesaplıyor (Saint-Étienne 1,77, Angers SCO 1,74).
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%14
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,52 beklenen gol hesaplıyor (Saint-Étienne 1,77, Angers SCO 1,74).
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • Saint-Étienne son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%35
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,52 beklenen gol hesaplıyor (Saint-Étienne 1,77, Angers SCO 1,74).
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • Saint-Étienne son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%54
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,52 beklenen gol hesaplıyor (Saint-Étienne 1,77, Angers SCO 1,74).
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • Saint-Étienne son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%66
Güven56/100Orta risk
  • Saint-Étienne son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Angers SCO son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,52 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %67'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%34
Güven56/100Yüksek risk
  • Saint-Étienne kalesini maçların %13'inde, Angers SCO %30'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %33'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%82
Güven69/100Düşük risk
  • Saint-Étienne için beklenen gol: 1,77.
  • İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Angers SCO deplasmanda maç başına 1,73 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%51
Güven44/100Yüksek risk
  • Saint-Étienne için beklenen gol: 1,77.
  • İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Angers SCO deplasmanda maç başına 1,73 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%27
Güven65/100Yüksek risk
  • Saint-Étienne için beklenen gol: 1,77.
  • İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Angers SCO deplasmanda maç başına 1,73 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%80
Güven62/100Orta risk
  • Angers SCO için beklenen gol: 1,74.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Saint-Étienne iç sahada maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%45
Güven37/100Yüksek risk
  • Angers SCO için beklenen gol: 1,74.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Saint-Étienne iç sahada maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%25
Güven67/100Yüksek risk
  • Angers SCO için beklenen gol: 1,74.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Saint-Étienne iç sahada maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%35
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,55 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,52; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%35
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,55 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,52; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%30
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,55 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,52; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%79
Güven57/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,55 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,52; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%46
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,55 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,52; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%28
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,55 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,52; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%86
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,97 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,52.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%61
Güven49/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,97 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,52.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Saint-Étienne — Angers SCO · Kuponperest