KuponperestV2
2 Nisan Pazar · 18:00
Roma
3-0Maç sonucu · İY 0-0
UC Sampdoria

Kuponperest analizi

ROM%83Beraberlik%12USA%5

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 2.5 üst%69
Güven75/100Düşük riskModel uyumu 93%

Neden?

  • Roma için beklenen gol: 3,63.
  • İç sahada maç başına 2,44 gol üretiyor.
  • UC Sampdoria deplasmanda maç başına 2,19 gol yiyor.

Beklenen gol (ev)

3,63

Beklenen gol (dep.)

0,51

Toplam beklenen gol

4,14

En olası skor

3-0

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%83
Güven64/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Roma 1844, UC Sampdoria 1620.
  • Roma iç sahada oynadığı 16 maçın %75'ini kazandı, maç başına 2,44 gol attı.
  • Simülasyonların %92'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%12
Güven70/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1844 — 1620).
  • Simülasyonların %5'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%5
Güven76/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: UC Sampdoria 1620, Roma 1844.
  • UC Sampdoria deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %3'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%71
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,14 beklenen gol hesaplıyor (Roma 3,63, UC Sampdoria 0,51).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,12 gol yedi.
  • UC Sampdoria son 30 maçta maç başına 0,61 gol attı, 2,02 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%29
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,14 beklenen gol hesaplıyor (Roma 3,63, UC Sampdoria 0,51).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,12 gol yedi.
  • UC Sampdoria son 30 maçta maç başına 0,61 gol attı, 2,02 gol yedi.
  • Roma son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%40
Güven69/100Orta risk
  • Roma son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • UC Sampdoria son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,14 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %39'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Roma — UC Sampdoria · Kuponperest