KuponperestV2
2 Nisan Pazar · 18:00
Roma
3-0Maç sonucu · İY 0-0
UC Sampdoria

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 7 ms

Beklenen toplam gol

4,06

En olası skor

2-0

%13

Ev sahibi kazanır
%92
Beraberlik
%5
Deplasman kazanır
%3
Karşılıklı gol
%39
1.5 üst
%93
2.5 üst
%77
3.5 üst
%58

Skor olasılık matrisi

012345
01.60.80.20.00.00.0
15.83.00.80.10.00.0
2115.41.40.20.00.0
3136.51.60.30.00.0
4125.91.50.30.00.0
58.44.31.10.20.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 2.5 üst

Uyum 93%
Dixon-Coles%70
Monte Carlo%68
Ensemble sonucu%69

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%83
Güven64/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Roma 1844, UC Sampdoria 1620.
  • Roma iç sahada oynadığı 16 maçın %75'ini kazandı, maç başına 2,44 gol attı.
  • Simülasyonların %92'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%12
Güven70/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1844 — 1620).
  • Simülasyonların %5'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%5
Güven76/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: UC Sampdoria 1620, Roma 1844.
  • UC Sampdoria deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %3'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%95
Güven74/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Roma 1844, UC Sampdoria 1620.
  • Roma iç sahada oynadığı 16 maçın %75'ini kazandı, maç başına 2,44 gol attı.
  • Simülasyonların %92'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%17
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: UC Sampdoria 1620, Roma 1844.
  • UC Sampdoria deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %3'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%88
Güven75/100Düşük risk
  • Simülasyonların %95'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven80/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,14 beklenen gol hesaplıyor (Roma 3,63, UC Sampdoria 0,51).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,12 gol yedi.
  • UC Sampdoria son 30 maçta maç başına 0,61 gol attı, 2,02 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%91
Güven78/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,14 beklenen gol hesaplıyor (Roma 3,63, UC Sampdoria 0,51).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,12 gol yedi.
  • UC Sampdoria son 30 maçta maç başına 0,61 gol attı, 2,02 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%71
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,14 beklenen gol hesaplıyor (Roma 3,63, UC Sampdoria 0,51).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,12 gol yedi.
  • UC Sampdoria son 30 maçta maç başına 0,61 gol attı, 2,02 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%53
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,14 beklenen gol hesaplıyor (Roma 3,63, UC Sampdoria 0,51).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,12 gol yedi.
  • UC Sampdoria son 30 maçta maç başına 0,61 gol attı, 2,02 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%39
Güven71/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,14 beklenen gol hesaplıyor (Roma 3,63, UC Sampdoria 0,51).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,12 gol yedi.
  • UC Sampdoria son 30 maçta maç başına 0,61 gol attı, 2,02 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%9
Güven78/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,14 beklenen gol hesaplıyor (Roma 3,63, UC Sampdoria 0,51).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,12 gol yedi.
  • UC Sampdoria son 30 maçta maç başına 0,61 gol attı, 2,02 gol yedi.
  • Roma son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%29
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,14 beklenen gol hesaplıyor (Roma 3,63, UC Sampdoria 0,51).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,12 gol yedi.
  • UC Sampdoria son 30 maçta maç başına 0,61 gol attı, 2,02 gol yedi.
  • Roma son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%47
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,14 beklenen gol hesaplıyor (Roma 3,63, UC Sampdoria 0,51).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,12 gol yedi.
  • UC Sampdoria son 30 maçta maç başına 0,61 gol attı, 2,02 gol yedi.
  • Roma son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%40
Güven69/100Orta risk
  • Roma son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • UC Sampdoria son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,14 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %39'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%60
Güven69/100Orta risk
  • Roma kalesini maçların %53'inde, UC Sampdoria %10'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %61'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,51 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%96
Güven80/100Düşük risk
  • Roma için beklenen gol: 3,63.
  • İç sahada maç başına 2,44 gol üretiyor.
  • UC Sampdoria deplasmanda maç başına 2,19 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%86
Güven78/100Düşük risk
  • Roma için beklenen gol: 3,63.
  • İç sahada maç başına 2,44 gol üretiyor.
  • UC Sampdoria deplasmanda maç başına 2,19 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%69
Güven75/100Düşük risk
  • Roma için beklenen gol: 3,63.
  • İç sahada maç başına 2,44 gol üretiyor.
  • UC Sampdoria deplasmanda maç başına 2,19 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%41
Güven68/100Orta risk
  • UC Sampdoria için beklenen gol: 0,51.
  • Deplasmanda maç başına 0,63 gol üretiyor.
  • Roma iç sahada maç başına 0,63 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%12
Güven74/100Yüksek risk
  • UC Sampdoria için beklenen gol: 0,51.
  • Deplasmanda maç başına 0,63 gol üretiyor.
  • Roma iç sahada maç başına 0,63 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%2
Güven83/100Yüksek risk
  • UC Sampdoria için beklenen gol: 0,51.
  • Deplasmanda maç başına 0,63 gol üretiyor.
  • Roma iç sahada maç başına 0,63 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%71
Güven65/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,82 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%24
Güven67/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,82 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%6
Güven71/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,82 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%83
Güven70/100Düşük risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,82 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%55
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,82 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%16
Güven70/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,82 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%92
Güven71/100Düşük risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,32 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,14.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%65
Güven62/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,32 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,14.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Roma — UC Sampdoria · Kuponperest