KuponperestV2
19 Nisan Cumartesi · 20:45
Roma
1-0Maç sonucu · İY 1-0
Hellas Verona

Kuponperest analizi

ROM%78Beraberlik%14HVE%8

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 1.5 üst%79
Güven75/100Düşük riskModel uyumu 78%

Neden?

  • Roma için beklenen gol: 2,65.
  • İç sahada maç başına 2,40 gol üretiyor.
  • Hellas Verona deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

2,65

Beklenen gol (dep.)

0,75

Toplam beklenen gol

3,40

En olası skor

2-0

%12

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%78
Güven72/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Roma 1839, Hellas Verona 1427.
  • Roma iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,40 gol attı.
  • Simülasyonların %80'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%14
Güven75/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1839 — 1427).
  • Simülasyonların %14'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%8
Güven82/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Hellas Verona 1427, Roma 1839.
  • Hellas Verona deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %7'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%68
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,40 beklenen gol hesaplıyor (Roma 2,65, Hellas Verona 0,75).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,28 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%32
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,40 beklenen gol hesaplıyor (Roma 2,65, Hellas Verona 0,75).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,28 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Roma son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%53
Güven61/100Orta risk
  • Roma son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Hellas Verona son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,40 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %61'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Roma — Hellas Verona · Kuponperest