KuponperestV2
19 Nisan Cumartesi · 20:45
Roma
1-0Maç sonucu · İY 1-0
Hellas Verona

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

3,85

En olası skor

2-1

%11

Ev sahibi kazanır
%80
Beraberlik
%14
Deplasman kazanır
%7
Karşılıklı gol
%61
1.5 üst
%93
2.5 üst
%78
3.5 üst
%55

Skor olasılık matrisi

012345
03.42.40.90.20.00.0
18.76.72.50.60.10.0
2128.83.30.80.20.0
3107.82.90.70.10.0
46.85.11.90.50.10.0
53.62.71.00.30.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 1.5 üst

Uyum 78%
Dixon-Coles%74
Monte Carlo%84
Geçmiş frekans%80
Ensemble sonucu%79

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%78
Güven72/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Roma 1839, Hellas Verona 1427.
  • Roma iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,40 gol attı.
  • Simülasyonların %80'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%14
Güven75/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1839 — 1427).
  • Simülasyonların %14'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%8
Güven82/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Hellas Verona 1427, Roma 1839.
  • Hellas Verona deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %7'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%92
Güven82/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Roma 1839, Hellas Verona 1427.
  • Roma iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,40 gol attı.
  • Simülasyonların %80'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%22
Güven74/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Hellas Verona 1427, Roma 1839.
  • Hellas Verona deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %7'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%86
Güven78/100Düşük risk
  • Simülasyonların %86'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven82/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,40 beklenen gol hesaplıyor (Roma 2,65, Hellas Verona 0,75).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,28 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%87
Güven78/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,40 beklenen gol hesaplıyor (Roma 2,65, Hellas Verona 0,75).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,28 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%68
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,40 beklenen gol hesaplıyor (Roma 2,65, Hellas Verona 0,75).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,28 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%45
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,40 beklenen gol hesaplıyor (Roma 2,65, Hellas Verona 0,75).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,28 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%29
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,40 beklenen gol hesaplıyor (Roma 2,65, Hellas Verona 0,75).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,28 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%13
Güven78/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,40 beklenen gol hesaplıyor (Roma 2,65, Hellas Verona 0,75).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,28 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Roma son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%32
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,40 beklenen gol hesaplıyor (Roma 2,65, Hellas Verona 0,75).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,28 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Roma son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%55
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,40 beklenen gol hesaplıyor (Roma 2,65, Hellas Verona 0,75).
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,28 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Roma son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%53
Güven61/100Orta risk
  • Roma son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Hellas Verona son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,40 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %61'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%47
Güven61/100Orta risk
  • Roma kalesini maçların %53'inde, Hellas Verona %0'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %39'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,75 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%94
Güven81/100Düşük risk
  • Roma için beklenen gol: 2,65.
  • İç sahada maç başına 2,40 gol üretiyor.
  • Hellas Verona deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%79
Güven75/100Düşük risk
  • Roma için beklenen gol: 2,65.
  • İç sahada maç başına 2,40 gol üretiyor.
  • Hellas Verona deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%53
Güven63/100Orta risk
  • Roma için beklenen gol: 2,65.
  • İç sahada maç başına 2,40 gol üretiyor.
  • Hellas Verona deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%57
Güven64/100Orta risk
  • Hellas Verona için beklenen gol: 0,75.
  • Deplasmanda maç başına 0,86 gol üretiyor.
  • Roma iç sahada maç başına 0,67 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%20
Güven76/100Yüksek risk
  • Hellas Verona için beklenen gol: 0,75.
  • Deplasmanda maç başına 0,86 gol üretiyor.
  • Roma iç sahada maç başına 0,67 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%5
Güven83/100Yüksek risk
  • Hellas Verona için beklenen gol: 0,75.
  • Deplasmanda maç başına 0,86 gol üretiyor.
  • Roma iç sahada maç başına 0,67 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%63
Güven61/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,50 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,40; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%23
Güven68/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,50 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,40; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%15
Güven71/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,50 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,40; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%85
Güven71/100Düşük risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,50 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,40; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%50
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,50 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,40; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%21
Güven68/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,50 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,40; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%91
Güven71/100Düşük risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,90 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,40.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%69
Güven64/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,90 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,40.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Roma — Hellas Verona · Kuponperest