5 Kasım Pazar · 21:00
Kuponperest analizi
RMA%77Beraberlik%12RVA%11
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 2.5 üst%64
Güven66/100Orta riskModel uyumu 95%
Neden?
- Real Madrid için beklenen gol: 3,36.
- İç sahada maç başına 2,79 gol üretiyor.
- Rayo Vallecano de Madrid deplasmanda maç başına 1,86 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
3,36
Beklenen gol (dep.)
0,91
Toplam beklenen gol
4,26
En olası skor
3-0
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven59/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Real Madrid 1892, Rayo Vallecano de Madrid 1634.
- Real Madrid iç sahada oynadığı 14 maçın %86'ini kazandı, maç başına 2,79 gol attı.
- Simülasyonların %82'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven74/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1892 — 1634).
- Simülasyonların %12'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano de Madrid 1634, Real Madrid 1892.
- Rayo Vallecano de Madrid deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
- Simülasyonların %6'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven59/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 4,26 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 3,36, Rayo Vallecano de Madrid 0,91).
- Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
- Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,68 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %79'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven59/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 4,26 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 3,36, Rayo Vallecano de Madrid 0,91).
- Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
- Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,68 gol yedi.
- Real Madrid son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven62/100Orta risk
- Real Madrid son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 4,26 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %60'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).