Monte Carlo simülasyonu
10.000 simülasyon · 4 msBeklenen toplam gol
4,20
En olası skor
4-1
%9
- Ev sahibi kazanır
- %82
- Beraberlik
- %12
- Deplasman kazanır
- %6
- Karşılıklı gol
- %60
- 1.5 üst
- %92
- 2.5 üst
- %79
- 3.5 üst
- %61
Skor olasılık matrisi
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 1.5 | 1.2 | 0.6 | 0.2 | 0.0 | 0.0 |
| 1 | 4.7 | 4.3 | 1.9 | 0.6 | 0.1 | 0.0 |
| 2 | 8.0 | 7.2 | 3.3 | 1.0 | 0.2 | 0.0 |
| 3 | 8.9 | 8.1 | 3.6 | 1.1 | 0.2 | 0.0 |
| 4 | 7.5 | 6.8 | 3.1 | 0.9 | 0.2 | 0.0 |
| 5 | 5.0 | 4.5 | 2.1 | 0.6 | 0.1 | 0.0 |
Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde
Model dağılımı — Ev sahibi 2.5 üst
Uyum 95%Maç sonucu
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Real Madrid 1892, Rayo Vallecano de Madrid 1634.
- Real Madrid iç sahada oynadığı 14 maçın %86'ini kazandı, maç başına 2,79 gol attı.
- Simülasyonların %82'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1892 — 1634).
- Simülasyonların %12'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano de Madrid 1634, Real Madrid 1892.
- Rayo Vallecano de Madrid deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
- Simülasyonların %6'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Çifte şans
Ev sahibi kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Real Madrid 1892, Rayo Vallecano de Madrid 1634.
- Real Madrid iç sahada oynadığı 14 maçın %86'ini kazandı, maç başına 2,79 gol attı.
- Simülasyonların %82'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano de Madrid 1634, Real Madrid 1892.
- Rayo Vallecano de Madrid deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
- Simülasyonların %6'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik dışı
Çifte şans
- Simülasyonların %88'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Toplam gol
0.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,26 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 3,36, Rayo Vallecano de Madrid 0,91).
- Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
- Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,68 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %79'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
1.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,26 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 3,36, Rayo Vallecano de Madrid 0,91).
- Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
- Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,68 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %79'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,26 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 3,36, Rayo Vallecano de Madrid 0,91).
- Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
- Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,68 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %79'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
3.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,26 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 3,36, Rayo Vallecano de Madrid 0,91).
- Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
- Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,68 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %79'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
4.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,26 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 3,36, Rayo Vallecano de Madrid 0,91).
- Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
- Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,68 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %79'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
1.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,26 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 3,36, Rayo Vallecano de Madrid 0,91).
- Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
- Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,68 gol yedi.
- Real Madrid son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
2.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,26 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 3,36, Rayo Vallecano de Madrid 0,91).
- Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
- Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,68 gol yedi.
- Real Madrid son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
3.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,26 beklenen gol hesaplıyor (Real Madrid 3,36, Rayo Vallecano de Madrid 0,91).
- Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
- Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,68 gol yedi.
- Real Madrid son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
- Real Madrid son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 4,26 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %60'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Karşılıklı gol yok
Karşılıklı gol
- Real Madrid kalesini maçların %30'inde, Rayo Vallecano de Madrid %23'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %40'inde en az bir takım gol atamadı.
- Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,91 — gol bulamama olasılığı yüksek.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Takım golü
Ev sahibi 0.5 üst
Takım golü
- Real Madrid için beklenen gol: 3,36.
- İç sahada maç başına 2,79 gol üretiyor.
- Rayo Vallecano de Madrid deplasmanda maç başına 1,86 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Ev sahibi 1.5 üst
Takım golü
- Real Madrid için beklenen gol: 3,36.
- İç sahada maç başına 2,79 gol üretiyor.
- Rayo Vallecano de Madrid deplasmanda maç başına 1,86 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Ev sahibi 2.5 üst
Takım golü
- Real Madrid için beklenen gol: 3,36.
- İç sahada maç başına 2,79 gol üretiyor.
- Rayo Vallecano de Madrid deplasmanda maç başına 1,86 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 0.5 üst
Takım golü
- Rayo Vallecano de Madrid için beklenen gol: 0,91.
- Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
- Real Madrid iç sahada maç başına 0,93 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 1.5 üst
Takım golü
- Rayo Vallecano de Madrid için beklenen gol: 0,91.
- Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
- Real Madrid iç sahada maç başına 0,93 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 2.5 üst
Takım golü
- Rayo Vallecano de Madrid için beklenen gol: 0,91.
- Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
- Real Madrid iç sahada maç başına 0,93 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı
İlk yarı ev sahibi önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,87 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 4,26; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı berabere
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,87 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 4,26; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı deplasman önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,87 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 4,26; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı 0.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,87 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 4,26; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı 1.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,87 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 4,26; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı karşılıklı gol
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,87 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 4,26; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İkinci yarı
İkinci yarı 0.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 2,39 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 4,26.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İkinci yarı 1.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 2,39 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 4,26.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.