18 Mart Cumartesi · 21:00
Kuponperest analizi
RLE%71Beraberlik%17ASC%12
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%88
Güven68/100Düşük riskModel uyumu 65%
Neden?
- Güç reytingi farkı: RC Lens 1620, Angers SCO 1510.
- RC Lens iç sahada oynadığı 15 maçın %87'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
- Simülasyonların %78'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
2,35
Beklenen gol (dep.)
0,55
Toplam beklenen gol
2,90
En olası skor
2-0
%15
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven58/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: RC Lens 1620, Angers SCO 1510.
- RC Lens iç sahada oynadığı 15 maçın %87'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
- Simülasyonların %78'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven72/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1510).
- Simülasyonların %15'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven67/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Angers SCO 1510, RC Lens 1620.
- Angers SCO deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
- Simülasyonların %7'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven62/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,90 beklenen gol hesaplıyor (RC Lens 2,35, Angers SCO 0,55).
- RC Lens son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,82 gol yedi.
- Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,96 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven62/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,90 beklenen gol hesaplıyor (RC Lens 2,35, Angers SCO 0,55).
- RC Lens son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,82 gol yedi.
- Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,96 gol yedi.
- RC Lens son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven57/100Yüksek risk
- RC Lens son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Angers SCO son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,90 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %39'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).