Monte Carlo simülasyonu
10.000 simülasyon · 4 msBeklenen toplam gol
2,87
En olası skor
2-0
%17
- Ev sahibi kazanır
- %78
- Beraberlik
- %15
- Deplasman kazanır
- %7
- Karşılıklı gol
- %39
- 1.5 üst
- %79
- 2.5 üst
- %55
- 3.5 üst
- %33
Skor olasılık matrisi
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 5.5 | 3.0 | 0.8 | 0.2 | 0.0 | 0.0 |
| 1 | 13 | 7.1 | 1.9 | 0.4 | 0.0 | 0.0 |
| 2 | 15 | 8.3 | 2.3 | 0.4 | 0.1 | 0.0 |
| 3 | 12 | 6.5 | 1.8 | 0.3 | 0.0 | 0.0 |
| 4 | 7.0 | 3.9 | 1.1 | 0.2 | 0.0 | 0.0 |
| 5 | 3.3 | 1.8 | 0.5 | 0.1 | 0.0 | 0.0 |
Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde
Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere
Uyum 65%Maç sonucu
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: RC Lens 1620, Angers SCO 1510.
- RC Lens iç sahada oynadığı 15 maçın %87'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
- Simülasyonların %78'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1510).
- Simülasyonların %15'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Angers SCO 1510, RC Lens 1620.
- Angers SCO deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
- Simülasyonların %7'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Çifte şans
Ev sahibi kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: RC Lens 1620, Angers SCO 1510.
- RC Lens iç sahada oynadığı 15 maçın %87'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
- Simülasyonların %78'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Angers SCO 1510, RC Lens 1620.
- Angers SCO deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
- Simülasyonların %7'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik dışı
Çifte şans
- Simülasyonların %85'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Toplam gol
0.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,90 beklenen gol hesaplıyor (RC Lens 2,35, Angers SCO 0,55).
- RC Lens son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,82 gol yedi.
- Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,96 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
1.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,90 beklenen gol hesaplıyor (RC Lens 2,35, Angers SCO 0,55).
- RC Lens son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,82 gol yedi.
- Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,96 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,90 beklenen gol hesaplıyor (RC Lens 2,35, Angers SCO 0,55).
- RC Lens son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,82 gol yedi.
- Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,96 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
3.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,90 beklenen gol hesaplıyor (RC Lens 2,35, Angers SCO 0,55).
- RC Lens son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,82 gol yedi.
- Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,96 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
4.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,90 beklenen gol hesaplıyor (RC Lens 2,35, Angers SCO 0,55).
- RC Lens son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,82 gol yedi.
- Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,96 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
1.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,90 beklenen gol hesaplıyor (RC Lens 2,35, Angers SCO 0,55).
- RC Lens son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,82 gol yedi.
- Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,96 gol yedi.
- RC Lens son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
2.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,90 beklenen gol hesaplıyor (RC Lens 2,35, Angers SCO 0,55).
- RC Lens son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,82 gol yedi.
- Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,96 gol yedi.
- RC Lens son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
3.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,90 beklenen gol hesaplıyor (RC Lens 2,35, Angers SCO 0,55).
- RC Lens son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,82 gol yedi.
- Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,96 gol yedi.
- RC Lens son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
- RC Lens son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Angers SCO son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,90 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %39'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Karşılıklı gol yok
Karşılıklı gol
- RC Lens kalesini maçların %40'inde, Angers SCO %30'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %61'inde en az bir takım gol atamadı.
- Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,55 — gol bulamama olasılığı yüksek.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Takım golü
Ev sahibi 0.5 üst
Takım golü
- RC Lens için beklenen gol: 2,35.
- İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
- Angers SCO deplasmanda maç başına 1,79 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Ev sahibi 1.5 üst
Takım golü
- RC Lens için beklenen gol: 2,35.
- İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
- Angers SCO deplasmanda maç başına 1,79 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Ev sahibi 2.5 üst
Takım golü
- RC Lens için beklenen gol: 2,35.
- İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
- Angers SCO deplasmanda maç başına 1,79 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 0.5 üst
Takım golü
- Angers SCO için beklenen gol: 0,55.
- Deplasmanda maç başına 0,86 gol üretiyor.
- RC Lens iç sahada maç başına 0,53 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 1.5 üst
Takım golü
- Angers SCO için beklenen gol: 0,55.
- Deplasmanda maç başına 0,86 gol üretiyor.
- RC Lens iç sahada maç başına 0,53 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 2.5 üst
Takım golü
- Angers SCO için beklenen gol: 0,55.
- Deplasmanda maç başına 0,86 gol üretiyor.
- RC Lens iç sahada maç başına 0,53 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı
İlk yarı ev sahibi önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,90; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı berabere
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,90; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı deplasman önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,90; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı 0.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,90; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı 1.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,90; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı karşılıklı gol
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,90; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İkinci yarı
İkinci yarı 0.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,63 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 2,90.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İkinci yarı 1.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,63 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 2,90.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.