KuponperestV2
8 Şubat Cumartesi · 14:00
RC Celta de Vigo
3-2Maç sonucu · İY 0-2
Real Betis Balompié

Kuponperest analizi

RCE%38Beraberlik%27RBE%35

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%62
Güven55/100Orta riskModel uyumu 67%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Real Betis Balompié 1729, RC Celta de Vigo 1624.
  • Real Betis Balompié deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,51

Beklenen gol (dep.)

1,26

Toplam beklenen gol

2,77

En olası skor

1-1

%12

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%38
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RC Celta de Vigo 1624, Real Betis Balompié 1729.
  • RC Celta de Vigo iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
  • Simülasyonların %45'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven67/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1624 — 1729).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%35
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Real Betis Balompié 1729, RC Celta de Vigo 1624.
  • Real Betis Balompié deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%52
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta de Vigo 1,51, Real Betis Balompié 1,26).
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Real Betis Balompié son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,43 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%48
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta de Vigo 1,51, Real Betis Balompié 1,26).
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Real Betis Balompié son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,43 gol yedi.
  • RC Celta de Vigo son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%56
Güven58/100Orta risk
  • RC Celta de Vigo son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Real Betis Balompié son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %53'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
RC Celta de Vigo — Real Betis Balompié · Kuponperest