KuponperestV2
8 Şubat Cumartesi · 14:00
RC Celta de Vigo
3-2Maç sonucu · İY 0-2
Real Betis Balompié

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 9 ms

Beklenen toplam gol

2,75

En olası skor

1-1

%12

Ev sahibi kazanır
%45
Beraberlik
%26
Deplasman kazanır
%29
Karşılıklı gol
%53
1.5 üst
%75
2.5 üst
%51
3.5 üst
%30

Skor olasılık matrisi

012345
06.47.85.02.10.70.2
19.3127.53.21.00.3
27.19.05.72.40.80.2
33.64.52.81.20.40.1
41.31.71.10.50.10.0
50.40.50.30.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 67%
Dixon-Coles%57
Monte Carlo%55
Elo gücü%69
Ensemble sonucu%62

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%38
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RC Celta de Vigo 1624, Real Betis Balompié 1729.
  • RC Celta de Vigo iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
  • Simülasyonların %45'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven67/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1624 — 1729).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%35
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Real Betis Balompié 1729, RC Celta de Vigo 1624.
  • Real Betis Balompié deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%65
Güven58/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: RC Celta de Vigo 1624, Real Betis Balompié 1729.
  • RC Celta de Vigo iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
  • Simülasyonların %45'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%62
Güven55/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Real Betis Balompié 1729, RC Celta de Vigo 1624.
  • Real Betis Balompié deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%73
Güven67/100Orta risk
  • Simülasyonların %74'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%92
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta de Vigo 1,51, Real Betis Balompié 1,26).
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Real Betis Balompié son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,43 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%75
Güven67/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta de Vigo 1,51, Real Betis Balompié 1,26).
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Real Betis Balompié son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,43 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%52
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta de Vigo 1,51, Real Betis Balompié 1,26).
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Real Betis Balompié son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,43 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%28
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta de Vigo 1,51, Real Betis Balompié 1,26).
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Real Betis Balompié son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,43 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%15
Güven74/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta de Vigo 1,51, Real Betis Balompié 1,26).
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Real Betis Balompié son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,43 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%25
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta de Vigo 1,51, Real Betis Balompié 1,26).
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Real Betis Balompié son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,43 gol yedi.
  • RC Celta de Vigo son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%48
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta de Vigo 1,51, Real Betis Balompié 1,26).
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Real Betis Balompié son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,43 gol yedi.
  • RC Celta de Vigo son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%72
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta de Vigo 1,51, Real Betis Balompié 1,26).
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Real Betis Balompié son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,43 gol yedi.
  • RC Celta de Vigo son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%56
Güven58/100Orta risk
  • RC Celta de Vigo son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Real Betis Balompié son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %53'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%44
Güven58/100Yüksek risk
  • RC Celta de Vigo kalesini maçların %33'inde, Real Betis Balompié %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %47'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%75
Güven61/100Orta risk
  • RC Celta de Vigo için beklenen gol: 1,51.
  • İç sahada maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Real Betis Balompié deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%41
Güven51/100Yüksek risk
  • RC Celta de Vigo için beklenen gol: 1,51.
  • İç sahada maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Real Betis Balompié deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%20
Güven70/100Yüksek risk
  • RC Celta de Vigo için beklenen gol: 1,51.
  • İç sahada maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Real Betis Balompié deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%76
Güven54/100Orta risk
  • Real Betis Balompié için beklenen gol: 1,26.
  • Deplasmanda maç başına 1,27 gol üretiyor.
  • RC Celta de Vigo iç sahada maç başına 1,40 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%38
Güven54/100Yüksek risk
  • Real Betis Balompié için beklenen gol: 1,26.
  • Deplasmanda maç başına 1,27 gol üretiyor.
  • RC Celta de Vigo iç sahada maç başına 1,40 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%13
Güven72/100Yüksek risk
  • Real Betis Balompié için beklenen gol: 1,26.
  • Deplasmanda maç başına 1,27 gol üretiyor.
  • RC Celta de Vigo iç sahada maç başına 1,40 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%35
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,77; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%41
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,77; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%24
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,77; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%71
Güven55/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,77; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%32
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,77; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%19
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,77; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%79
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,55 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,77.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%44
Güven49/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,55 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,77.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

RC Celta de Vigo — Real Betis Balompié · Kuponperest