4 Mayıs Cumartesi · 20:45
Kuponperest analizi
RCE%16Beraberlik%19BAR%65
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır%65
Güven67/100Orta riskModel uyumu 91%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Barcelona 1947, RC Celta 1620.
- Barcelona deplasmanda oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı.
- Simülasyonların %64'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,09
Beklenen gol (dep.)
2,23
Toplam beklenen gol
3,32
En olası skor
1-2
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven76/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: RC Celta 1620, Barcelona 1947.
- RC Celta iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,29 gol attı.
- Simülasyonların %17'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven76/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1947).
- Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven67/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Barcelona 1947, RC Celta 1620.
- Barcelona deplasmanda oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı.
- Simülasyonların %64'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven64/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,32 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta 1,09, Barcelona 2,23).
- RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
- Barcelona son 30 maçta maç başına 2,98 gol attı, 0,80 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven64/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,32 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta 1,09, Barcelona 2,23).
- RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
- Barcelona son 30 maçta maç başına 2,98 gol attı, 0,80 gol yedi.
- RC Celta son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven61/100Orta risk
- RC Celta son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Barcelona son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,32 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).