KuponperestV2
4 Mayıs Cumartesi · 20:45
RC Celta
2-0Maç sonucu · İY 0-0
Barcelona

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 8 ms

Beklenen toplam gol

3,37

En olası skor

0-2

%11

Ev sahibi kazanır
%17
Beraberlik
%19
Deplasman kazanır
%64
Karşılıklı gol
%59
1.5 üst
%85
2.5 üst
%62
3.5 üst
%44

Skor olasılık matrisi

012345
03.78.09.06.73.71.7
13.88.99.87.34.11.8
22.14.85.34.02.21.0
30.81.71.91.40.80.4
40.20.50.50.40.20.1
50.00.10.10.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır

Uyum 91%
Dixon-Coles%63
Monte Carlo%64
Geçmiş frekans%65
Elo gücü%68
Ensemble sonucu%65

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%16
Güven76/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RC Celta 1620, Barcelona 1947.
  • RC Celta iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,29 gol attı.
  • Simülasyonların %17'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%19
Güven76/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1947).
  • Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%65
Güven67/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Barcelona 1947, RC Celta 1620.
  • Barcelona deplasmanda oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı.
  • Simülasyonların %64'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%35
Güven67/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RC Celta 1620, Barcelona 1947.
  • RC Celta iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,29 gol attı.
  • Simülasyonların %17'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%84
Güven76/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Barcelona 1947, RC Celta 1620.
  • Barcelona deplasmanda oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı.
  • Simülasyonların %64'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%81
Güven76/100Düşük risk
  • Simülasyonların %81'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven74/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,32 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta 1,09, Barcelona 2,23).
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 2,98 gol attı, 0,80 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%82
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,32 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta 1,09, Barcelona 2,23).
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 2,98 gol attı, 0,80 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%62
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,32 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta 1,09, Barcelona 2,23).
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 2,98 gol attı, 0,80 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%42
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,32 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta 1,09, Barcelona 2,23).
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 2,98 gol attı, 0,80 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%25
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,32 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta 1,09, Barcelona 2,23).
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 2,98 gol attı, 0,80 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%18
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,32 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta 1,09, Barcelona 2,23).
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 2,98 gol attı, 0,80 gol yedi.
  • RC Celta son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%38
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,32 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta 1,09, Barcelona 2,23).
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 2,98 gol attı, 0,80 gol yedi.
  • RC Celta son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%58
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,32 beklenen gol hesaplıyor (RC Celta 1,09, Barcelona 2,23).
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Barcelona son 30 maçta maç başına 2,98 gol attı, 0,80 gol yedi.
  • RC Celta son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%57
Güven61/100Orta risk
  • RC Celta son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Barcelona son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,32 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%43
Güven61/100Yüksek risk
  • RC Celta kalesini maçların %30'inde, Barcelona %50'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %41'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%66
Güven70/100Orta risk
  • RC Celta için beklenen gol: 1,09.
  • İç sahada maç başına 1,29 gol üretiyor.
  • Barcelona deplasmanda maç başına 0,93 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%29
Güven71/100Yüksek risk
  • RC Celta için beklenen gol: 1,09.
  • İç sahada maç başına 1,29 gol üretiyor.
  • Barcelona deplasmanda maç başına 0,93 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%11
Güven77/100Yüksek risk
  • RC Celta için beklenen gol: 1,09.
  • İç sahada maç başına 1,29 gol üretiyor.
  • Barcelona deplasmanda maç başına 0,93 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%91
Güven73/100Düşük risk
  • Barcelona için beklenen gol: 2,23.
  • Deplasmanda maç başına 2,27 gol üretiyor.
  • RC Celta iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%69
Güven62/100Orta risk
  • Barcelona için beklenen gol: 2,23.
  • Deplasmanda maç başına 2,27 gol üretiyor.
  • RC Celta iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%39
Güven68/100Orta risk
  • Barcelona için beklenen gol: 2,23.
  • Deplasmanda maç başına 2,27 gol üretiyor.
  • RC Celta iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%17
Güven65/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,46 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,32; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%36
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,46 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,32; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%48
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,46 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,32; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%76
Güven62/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,46 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,32; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%41
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,46 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,32; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%23
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,46 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,32; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%86
Güven66/100Düşük risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,86 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,32.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%57
Güven54/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,86 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,32.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

RC Celta — Barcelona · Kuponperest