KuponperestV2
6 Nisan Cumartesi · 18:30
Rayo Vallecano
2-0Maç sonucu · İY 1-0
Valencia

Kuponperest analizi

RVA%36Beraberlik%28VAL%35

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%64
Güven56/100Orta riskModel uyumu 74%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Valencia 1601, Rayo Vallecano 1620.
  • Valencia deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %36'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,24

Beklenen gol (dep.)

1,18

Toplam beklenen gol

2,41

En olası skor

1-1

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%36
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano 1620, Valencia 1601.
  • Rayo Vallecano iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,33 gol attı.
  • Simülasyonların %33'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%28
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1601).
  • Simülasyonların %31'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%35
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Valencia 1601, Rayo Vallecano 1620.
  • Valencia deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %36'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%46
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano 1,24, Valencia 1,18).
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%54
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano 1,24, Valencia 1,18).
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • Rayo Vallecano son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%51
Güven54/100Yüksek risk
  • Rayo Vallecano son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Valencia son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %51'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Rayo Vallecano — Valencia · Kuponperest