KuponperestV2
6 Nisan Cumartesi · 18:30
Rayo Vallecano
2-0Maç sonucu · İY 1-0
Valencia

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 11 ms

Beklenen toplam gol

2,45

En olası skor

1-1

%14

Ev sahibi kazanır
%33
Beraberlik
%31
Deplasman kazanır
%36
Karşılıklı gol
%51
1.5 üst
%70
2.5 üst
%43
3.5 üst
%24

Skor olasılık matrisi

012345
09.1106.22.40.70.2
111137.73.00.90.2
26.88.04.71.90.50.1
32.83.32.00.80.20.1
40.91.00.60.20.10.0
50.20.30.10.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 74%
Dixon-Coles%63
Monte Carlo%67
Elo gücü%56
Ensemble sonucu%64

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%36
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano 1620, Valencia 1601.
  • Rayo Vallecano iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,33 gol attı.
  • Simülasyonların %33'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%28
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1601).
  • Simülasyonların %31'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%35
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Valencia 1601, Rayo Vallecano 1620.
  • Valencia deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %36'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%65
Güven58/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano 1620, Valencia 1601.
  • Rayo Vallecano iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,33 gol attı.
  • Simülasyonların %33'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%64
Güven56/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Valencia 1601, Rayo Vallecano 1620.
  • Valencia deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %36'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%72
Güven64/100Orta risk
  • Simülasyonların %69'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%92
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano 1,24, Valencia 1,18).
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%70
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano 1,24, Valencia 1,18).
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%46
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano 1,24, Valencia 1,18).
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%26
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano 1,24, Valencia 1,18).
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%10
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano 1,24, Valencia 1,18).
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%30
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano 1,24, Valencia 1,18).
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • Rayo Vallecano son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%54
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano 1,24, Valencia 1,18).
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • Rayo Vallecano son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%74
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor (Rayo Vallecano 1,24, Valencia 1,18).
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • Rayo Vallecano son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%51
Güven54/100Yüksek risk
  • Rayo Vallecano son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Valencia son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %51'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%49
Güven54/100Yüksek risk
  • Rayo Vallecano kalesini maçların %20'inde, Valencia %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %49'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%72
Güven62/100Orta risk
  • Rayo Vallecano için beklenen gol: 1,24.
  • İç sahada maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • Valencia deplasmanda maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%33
Güven58/100Yüksek risk
  • Rayo Vallecano için beklenen gol: 1,24.
  • İç sahada maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • Valencia deplasmanda maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%12
Güven71/100Yüksek risk
  • Rayo Vallecano için beklenen gol: 1,24.
  • İç sahada maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • Valencia deplasmanda maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%70
Güven64/100Orta risk
  • Valencia için beklenen gol: 1,18.
  • Deplasmanda maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Rayo Vallecano iç sahada maç başına 1,27 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%34
Güven62/100Yüksek risk
  • Valencia için beklenen gol: 1,18.
  • Deplasmanda maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Rayo Vallecano iç sahada maç başına 1,27 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%12
Güven71/100Yüksek risk
  • Valencia için beklenen gol: 1,18.
  • Deplasmanda maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Rayo Vallecano iç sahada maç başına 1,27 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%26
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,06 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,41; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%47
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,06 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,41; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%27
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,06 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,41; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%66
Güven51/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,06 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,41; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%29
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,06 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,41; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%20
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,06 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,41; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%74
Güven54/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,35 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,41.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%40
Güven49/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,35 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,41.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Rayo Vallecano — Valencia · Kuponperest