KuponperestV2
16 Ağustos Cumartesi · 18:00
Racing Club de Lens
0-1Maç sonucu · İY 0-1
Olympique Lyonnais

Kuponperest analizi

RCL%49Beraberlik%22LYO%29

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 0.5 üst%83
Güven70/100Düşük riskModel uyumu 97%

Neden?

  • Racing Club de Lens için beklenen gol: 1,74.
  • İç sahada maç başına 2,14 gol üretiyor.
  • Olympique Lyonnais deplasmanda maç başına 1,54 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,74

Beklenen gol (dep.)

1,11

Toplam beklenen gol

2,85

En olası skor

1-1

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%49
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Racing Club de Lens 1743, Olympique Lyonnais 1743.
  • Racing Club de Lens iç sahada oynadığı 14 maçın %79'ini kazandı, maç başına 2,14 gol attı.
  • Simülasyonların %53'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven59/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1743 — 1743).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%29
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Olympique Lyonnais 1743, Racing Club de Lens 1743.
  • Olympique Lyonnais deplasmanda oynadığı 13 maçın %38'ini kazandı.
  • Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%57
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (Racing Club de Lens 1,74, Olympique Lyonnais 1,11).
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%43
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (Racing Club de Lens 1,74, Olympique Lyonnais 1,11).
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Racing Club de Lens son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%56
Güven56/100Orta risk
  • Racing Club de Lens son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Olympique Lyonnais son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %55'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Racing Club de Lens — Olympique Lyonnais · Kuponperest