KuponperestV2
16 Ağustos Cumartesi · 18:00
Racing Club de Lens
0-1Maç sonucu · İY 0-1
Olympique Lyonnais

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 12 ms

Beklenen toplam gol

2,88

En olası skor

1-1

%11

Ev sahibi kazanır
%53
Beraberlik
%24
Deplasman kazanır
%23
Karşılıklı gol
%55
1.5 üst
%78
2.5 üst
%56
3.5 üst
%33

Skor olasılık matrisi

012345
05.86.43.51.30.40.1
110116.22.30.60.1
28.89.75.42.00.50.1
35.15.63.11.10.30.1
42.22.51.40.50.10.0
50.80.90.50.20.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 0.5 üst

Uyum 97%
Dixon-Coles%82
Monte Carlo%82
Geçmiş frekans%83
Ensemble sonucu%83

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%49
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Racing Club de Lens 1743, Olympique Lyonnais 1743.
  • Racing Club de Lens iç sahada oynadığı 14 maçın %79'ini kazandı, maç başına 2,14 gol attı.
  • Simülasyonların %53'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven59/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1743 — 1743).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%29
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Olympique Lyonnais 1743, Racing Club de Lens 1743.
  • Olympique Lyonnais deplasmanda oynadığı 13 maçın %38'ini kazandı.
  • Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%71
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Racing Club de Lens 1743, Olympique Lyonnais 1743.
  • Racing Club de Lens iç sahada oynadığı 14 maçın %79'ini kazandı, maç başına 2,14 gol attı.
  • Simülasyonların %53'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%51
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Olympique Lyonnais 1743, Racing Club de Lens 1743.
  • Olympique Lyonnais deplasmanda oynadığı 13 maçın %38'ini kazandı.
  • Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%78
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %76'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (Racing Club de Lens 1,74, Olympique Lyonnais 1,11).
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%79
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (Racing Club de Lens 1,74, Olympique Lyonnais 1,11).
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%57
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (Racing Club de Lens 1,74, Olympique Lyonnais 1,11).
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%33
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (Racing Club de Lens 1,74, Olympique Lyonnais 1,11).
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%16
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (Racing Club de Lens 1,74, Olympique Lyonnais 1,11).
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%21
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (Racing Club de Lens 1,74, Olympique Lyonnais 1,11).
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Racing Club de Lens son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%43
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (Racing Club de Lens 1,74, Olympique Lyonnais 1,11).
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Racing Club de Lens son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%67
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (Racing Club de Lens 1,74, Olympique Lyonnais 1,11).
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Racing Club de Lens son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%56
Güven56/100Orta risk
  • Racing Club de Lens son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Olympique Lyonnais son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %55'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%44
Güven56/100Yüksek risk
  • Racing Club de Lens kalesini maçların %27'inde, Olympique Lyonnais %33'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %45'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%83
Güven70/100Düşük risk
  • Racing Club de Lens için beklenen gol: 1,74.
  • İç sahada maç başına 2,14 gol üretiyor.
  • Olympique Lyonnais deplasmanda maç başına 1,54 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%53
Güven56/100Yüksek risk
  • Racing Club de Lens için beklenen gol: 1,74.
  • İç sahada maç başına 2,14 gol üretiyor.
  • Olympique Lyonnais deplasmanda maç başına 1,54 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%27
Güven64/100Yüksek risk
  • Racing Club de Lens için beklenen gol: 1,74.
  • İç sahada maç başına 2,14 gol üretiyor.
  • Olympique Lyonnais deplasmanda maç başına 1,54 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%71
Güven53/100Orta risk
  • Olympique Lyonnais için beklenen gol: 1,11.
  • Deplasmanda maç başına 1,62 gol üretiyor.
  • Racing Club de Lens iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%37
Güven44/100Yüksek risk
  • Olympique Lyonnais için beklenen gol: 1,11.
  • Deplasmanda maç başına 1,62 gol üretiyor.
  • Racing Club de Lens iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%10
Güven71/100Yüksek risk
  • Olympique Lyonnais için beklenen gol: 1,11.
  • Deplasmanda maç başına 1,62 gol üretiyor.
  • Racing Club de Lens iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%40
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,85; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%40
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,85; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%20
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,85; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%73
Güven54/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,85; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%39
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,85; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%22
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,85; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%79
Güven56/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,59 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,85.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%46
Güven46/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,59 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,85.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Racing Club de Lens — Olympique Lyonnais · Kuponperest