16 Eylül Cumartesi · 21:00
Kuponperest analizi
RCL%78Beraberlik%13MET%9
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 2.5 üst%59
Güven67/100Orta riskModel uyumu 99%
Neden?
- Racing Club de Lens için beklenen gol: 3,05.
- İç sahada maç başına 2,14 gol üretiyor.
- Metz deplasmanda maç başına 2,93 gol yiyor.
Beklenen gol (ev)
3,05
Beklenen gol (dep.)
1,00
Toplam beklenen gol
4,06
En olası skor
3-1
%8
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven72/100Düşük risk
- Güç reytingi farkı: Racing Club de Lens 1743, Metz 1427.
- Racing Club de Lens iç sahada oynadığı 14 maçın %79'ini kazandı, maç başına 2,14 gol attı.
- Simülasyonların %79'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven75/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1743 — 1427).
- Simülasyonların %14'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven76/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Metz 1427, Racing Club de Lens 1743.
- Metz deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
- Simülasyonların %7'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven71/100Düşük risk
- Modeller bu maç için toplam 4,06 beklenen gol hesaplıyor (Racing Club de Lens 3,05, Metz 1,00).
- Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,35 gol yedi.
- Metz son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 2,76 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven71/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 4,06 beklenen gol hesaplıyor (Racing Club de Lens 3,05, Metz 1,00).
- Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,35 gol yedi.
- Metz son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 2,76 gol yedi.
- Racing Club de Lens son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven66/100Orta risk
- Racing Club de Lens son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Metz son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 4,06 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %63'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).