KuponperestV2
16 Eylül Cumartesi · 21:00
Racing Club de Lens
0-1Maç sonucu · İY 0-1
Metz

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

4,12

En olası skor

2-1

%8

Ev sahibi kazanır
%79
Beraberlik
%14
Deplasman kazanır
%7
Karşılıklı gol
%63
1.5 üst
%92
2.5 üst
%77
3.5 üst
%58

Skor olasılık matrisi

012345
01.71.70.90.30.10.0
15.35.32.70.90.20.0
28.18.14.11.40.30.1
38.28.24.11.40.30.1
46.36.33.21.10.30.1
53.83.81.90.60.20.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 2.5 üst

Uyum 99%
Dixon-Coles%59
Monte Carlo%59
Ensemble sonucu%59

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%78
Güven72/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Racing Club de Lens 1743, Metz 1427.
  • Racing Club de Lens iç sahada oynadığı 14 maçın %79'ini kazandı, maç başına 2,14 gol attı.
  • Simülasyonların %79'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%13
Güven75/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1743 — 1427).
  • Simülasyonların %14'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%9
Güven76/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Metz 1427, Racing Club de Lens 1743.
  • Metz deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %7'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%91
Güven76/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Racing Club de Lens 1743, Metz 1427.
  • Racing Club de Lens iç sahada oynadığı 14 maçın %79'ini kazandı, maç başına 2,14 gol attı.
  • Simülasyonların %79'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%22
Güven73/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Metz 1427, Racing Club de Lens 1743.
  • Metz deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %7'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%87
Güven76/100Düşük risk
  • Simülasyonların %86'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%99
Güven77/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,06 beklenen gol hesaplıyor (Racing Club de Lens 3,05, Metz 1,00).
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Metz son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 2,76 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%90
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,06 beklenen gol hesaplıyor (Racing Club de Lens 3,05, Metz 1,00).
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Metz son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 2,76 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%76
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,06 beklenen gol hesaplıyor (Racing Club de Lens 3,05, Metz 1,00).
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Metz son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 2,76 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%55
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,06 beklenen gol hesaplıyor (Racing Club de Lens 3,05, Metz 1,00).
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Metz son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 2,76 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%39
Güven66/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,06 beklenen gol hesaplıyor (Racing Club de Lens 3,05, Metz 1,00).
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Metz son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 2,76 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%10
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,06 beklenen gol hesaplıyor (Racing Club de Lens 3,05, Metz 1,00).
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Metz son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 2,76 gol yedi.
  • Racing Club de Lens son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%24
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,06 beklenen gol hesaplıyor (Racing Club de Lens 3,05, Metz 1,00).
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Metz son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 2,76 gol yedi.
  • Racing Club de Lens son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%45
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,06 beklenen gol hesaplıyor (Racing Club de Lens 3,05, Metz 1,00).
  • Racing Club de Lens son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Metz son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 2,76 gol yedi.
  • Racing Club de Lens son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%62
Güven66/100Orta risk
  • Racing Club de Lens son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Metz son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,06 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %63'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%38
Güven66/100Yüksek risk
  • Racing Club de Lens kalesini maçların %27'inde, Metz %7'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %37'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%93
Güven69/100Düşük risk
  • Racing Club de Lens için beklenen gol: 3,05.
  • İç sahada maç başına 2,14 gol üretiyor.
  • Metz deplasmanda maç başına 2,93 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%75
Güven55/100Orta risk
  • Racing Club de Lens için beklenen gol: 3,05.
  • İç sahada maç başına 2,14 gol üretiyor.
  • Metz deplasmanda maç başına 2,93 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%59
Güven67/100Orta risk
  • Racing Club de Lens için beklenen gol: 3,05.
  • İç sahada maç başına 2,14 gol üretiyor.
  • Metz deplasmanda maç başına 2,93 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%64
Güven68/100Orta risk
  • Metz için beklenen gol: 1,00.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Racing Club de Lens iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%28
Güven69/100Yüksek risk
  • Metz için beklenen gol: 1,00.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Racing Club de Lens iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%8
Güven77/100Yüksek risk
  • Metz için beklenen gol: 1,00.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Racing Club de Lens iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%58
Güven54/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,78 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,06; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%32
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,78 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,06; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%11
Güven65/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,78 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,06; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%81
Güven64/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,78 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,06; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%53
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,78 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,06; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%28
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,78 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,06; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%91
Güven65/100Düşük risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,27 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,06.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%67
Güven58/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,27 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,06.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Racing Club de Lens — Metz · Kuponperest