KuponperestV2
31 Ağustos Pazar · 15:30
PEC Zwolle
0-2Maç sonucu · İY 0-2
Utrecht

Kuponperest analizi

ZWO%29Beraberlik%25UTR%46

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 0.5 üst%88
Güven64/100Orta riskModel uyumu 94%

Neden?

  • Utrecht için beklenen gol: 2,13.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • PEC Zwolle iç sahada maç başına 2,80 gol yiyor.

Beklenen gol (ev)

1,61

Beklenen gol (dep.)

2,13

Toplam beklenen gol

3,74

En olası skor

1-2

%9

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%29
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: PEC Zwolle 1461, Utrecht 1515.
  • PEC Zwolle iç sahada oynadığı 5 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %29'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven54/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1461 — 1515).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%46
Güven44/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Utrecht 1515, PEC Zwolle 1461.
  • Utrecht deplasmanda oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %49'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%72
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,74 beklenen gol hesaplıyor (PEC Zwolle 1,61, Utrecht 2,13).
  • PEC Zwolle son 10 maçta maç başına 1,03 gol attı, 2,41 gol yedi.
  • Utrecht son 10 maçta maç başına 1,56 gol attı, 2,85 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.

2.5 alt

Toplam gol

%28
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,74 beklenen gol hesaplıyor (PEC Zwolle 1,61, Utrecht 2,13).
  • PEC Zwolle son 10 maçta maç başına 1,03 gol attı, 2,41 gol yedi.
  • Utrecht son 10 maçta maç başına 1,56 gol attı, 2,85 gol yedi.
  • PEC Zwolle son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%70
Güven58/100Orta risk
  • PEC Zwolle son 10 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Utrecht son 10 maçının %90'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,74 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %69'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %69).
PEC Zwolle — Utrecht · Kuponperest