KuponperestV2
31 Ağustos Pazar · 15:30
PEC Zwolle
0-2Maç sonucu · İY 0-2
Utrecht

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 111 ms

Beklenen toplam gol

3,56

En olası skor

1-2

%10

Ev sahibi kazanır
%29
Beraberlik
%22
Deplasman kazanır
%49
Karşılıklı gol
%69
1.5 üst
%86
2.5 üst
%69
3.5 üst
%47

Skor olasılık matrisi

012345
02.64.85.43.82.00.9
13.68.48.76.13.31.4
23.16.67.05.02.61.1
31.73.53.82.71.40.6
40.71.41.51.10.60.2
50.20.50.50.30.20.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 0.5 üst

Uyum 94%
Dixon-Coles%88
Monte Carlo%87
Geçmiş frekans%90
Ensemble sonucu%88

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%29
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: PEC Zwolle 1461, Utrecht 1515.
  • PEC Zwolle iç sahada oynadığı 5 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %29'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven54/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1461 — 1515).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%46
Güven44/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Utrecht 1515, PEC Zwolle 1461.
  • Utrecht deplasmanda oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %49'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%54
Güven45/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: PEC Zwolle 1461, Utrecht 1515.
  • PEC Zwolle iç sahada oynadığı 5 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %29'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%71
Güven57/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Utrecht 1515, PEC Zwolle 1461.
  • Utrecht deplasmanda oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %49'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%75
Güven56/100Orta risk
  • Simülasyonların %78'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,74 beklenen gol hesaplıyor (PEC Zwolle 1,61, Utrecht 2,13).
  • PEC Zwolle son 10 maçta maç başına 1,03 gol attı, 2,41 gol yedi.
  • Utrecht son 10 maçta maç başına 1,56 gol attı, 2,85 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.

1.5 üst

Toplam gol

%89
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,74 beklenen gol hesaplıyor (PEC Zwolle 1,61, Utrecht 2,13).
  • PEC Zwolle son 10 maçta maç başına 1,03 gol attı, 2,41 gol yedi.
  • Utrecht son 10 maçta maç başına 1,56 gol attı, 2,85 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.

2.5 üst

Toplam gol

%72
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,74 beklenen gol hesaplıyor (PEC Zwolle 1,61, Utrecht 2,13).
  • PEC Zwolle son 10 maçta maç başına 1,03 gol attı, 2,41 gol yedi.
  • Utrecht son 10 maçta maç başına 1,56 gol attı, 2,85 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.

3.5 üst

Toplam gol

%51
Güven47/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,74 beklenen gol hesaplıyor (PEC Zwolle 1,61, Utrecht 2,13).
  • PEC Zwolle son 10 maçta maç başına 1,03 gol attı, 2,41 gol yedi.
  • Utrecht son 10 maçta maç başına 1,56 gol attı, 2,85 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.

4.5 üst

Toplam gol

%31
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,74 beklenen gol hesaplıyor (PEC Zwolle 1,61, Utrecht 2,13).
  • PEC Zwolle son 10 maçta maç başına 1,03 gol attı, 2,41 gol yedi.
  • Utrecht son 10 maçta maç başına 1,56 gol attı, 2,85 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.

1.5 alt

Toplam gol

%11
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,74 beklenen gol hesaplıyor (PEC Zwolle 1,61, Utrecht 2,13).
  • PEC Zwolle son 10 maçta maç başına 1,03 gol attı, 2,41 gol yedi.
  • Utrecht son 10 maçta maç başına 1,56 gol attı, 2,85 gol yedi.
  • PEC Zwolle son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%28
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,74 beklenen gol hesaplıyor (PEC Zwolle 1,61, Utrecht 2,13).
  • PEC Zwolle son 10 maçta maç başına 1,03 gol attı, 2,41 gol yedi.
  • Utrecht son 10 maçta maç başına 1,56 gol attı, 2,85 gol yedi.
  • PEC Zwolle son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%49
Güven47/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,74 beklenen gol hesaplıyor (PEC Zwolle 1,61, Utrecht 2,13).
  • PEC Zwolle son 10 maçta maç başına 1,03 gol attı, 2,41 gol yedi.
  • Utrecht son 10 maçta maç başına 1,56 gol attı, 2,85 gol yedi.
  • PEC Zwolle son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%70
Güven58/100Orta risk
  • PEC Zwolle son 10 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Utrecht son 10 maçının %90'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,74 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %69'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %69).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%30
Güven58/100Yüksek risk
  • PEC Zwolle kalesini maçların %10'inde, Utrecht %0'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %31'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%76
Güven47/100Orta risk
  • PEC Zwolle için beklenen gol: 1,61.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Utrecht deplasmanda maç başına 2,40 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%43
Güven41/100Yüksek risk
  • PEC Zwolle için beklenen gol: 1,61.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Utrecht deplasmanda maç başına 2,40 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%21
Güven62/100Yüksek risk
  • PEC Zwolle için beklenen gol: 1,61.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Utrecht deplasmanda maç başına 2,40 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%88
Güven64/100Orta risk
  • Utrecht için beklenen gol: 2,13.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • PEC Zwolle iç sahada maç başına 2,80 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%60
Güven47/100Yüksek risk
  • Utrecht için beklenen gol: 2,13.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • PEC Zwolle iç sahada maç başına 2,80 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%35
Güven55/100Yüksek risk
  • Utrecht için beklenen gol: 2,13.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • PEC Zwolle iç sahada maç başına 2,80 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%25
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,65 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,74; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%35
Güven44/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,65 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,74; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%40
Güven43/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,65 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,74; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%78
Güven50/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,65 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,74; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%45
Güven40/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,65 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,74; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%29
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,65 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,74; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%86
Güven53/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,10 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,74.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%61
Güven43/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,10 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,74.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

PEC Zwolle — Utrecht · Kuponperest