6 Nisan Cumartesi · 15:00
Kuponperest analizi
PCA%39Beraberlik%26TOR%35
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%61
Güven60/100Orta riskModel uyumu 90%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Torino 1570, Parma Calcio 1913 1536.
- Torino deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
- Simülasyonların %35'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,35
Beklenen gol (dep.)
1,22
Toplam beklenen gol
2,56
En olası skor
1-1
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven58/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Parma Calcio 1913 1536, Torino 1570.
- Parma Calcio 1913 iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 0,87 gol attı.
- Simülasyonların %36'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven62/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1536 — 1570).
- Simülasyonların %29'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven62/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Torino 1570, Parma Calcio 1913 1536.
- Torino deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
- Simülasyonların %35'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven55/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,56 beklenen gol hesaplıyor (Parma Calcio 1913 1,35, Torino 1,22).
- Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
- Torino son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,78 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.
2.5 alt
Toplam gol
Güven55/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,56 beklenen gol hesaplıyor (Parma Calcio 1913 1,35, Torino 1,22).
- Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
- Torino son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,78 gol yedi.
- Parma Calcio 1913 son maçlarının %67'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven57/100Orta risk
- Parma Calcio 1913 son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- Torino son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,56 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %54'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %51).