KuponperestV2
6 Nisan Cumartesi · 15:00

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 10 ms

Beklenen toplam gol

2,54

En olası skor

1-1

%14

Ev sahibi kazanır
%36
Beraberlik
%29
Deplasman kazanır
%35
Karşılıklı gol
%54
1.5 üst
%72
2.5 üst
%47
3.5 üst
%26

Skor olasılık matrisi

012345
07.99.25.72.30.70.2
110137.73.10.90.2
27.08.55.22.10.60.2
33.13.82.30.90.30.1
41.11.30.80.30.10.0
50.30.30.20.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 90%
Dixon-Coles%60
Monte Carlo%64
Elo gücü%64
Ensemble sonucu%61

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%39
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Parma Calcio 1913 1536, Torino 1570.
  • Parma Calcio 1913 iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 0,87 gol attı.
  • Simülasyonların %36'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1536 — 1570).
  • Simülasyonların %29'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%35
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Torino 1570, Parma Calcio 1913 1536.
  • Torino deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %35'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%65
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Parma Calcio 1913 1536, Torino 1570.
  • Parma Calcio 1913 iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 0,87 gol attı.
  • Simülasyonların %36'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%61
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Torino 1570, Parma Calcio 1913 1536.
  • Torino deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %35'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%74
Güven66/100Orta risk
  • Simülasyonların %71'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven67/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,56 beklenen gol hesaplıyor (Parma Calcio 1913 1,35, Torino 1,22).
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 üst

Toplam gol

%74
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,56 beklenen gol hesaplıyor (Parma Calcio 1913 1,35, Torino 1,22).
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 üst

Toplam gol

%48
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,56 beklenen gol hesaplıyor (Parma Calcio 1913 1,35, Torino 1,22).
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

3.5 üst

Toplam gol

%23
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,56 beklenen gol hesaplıyor (Parma Calcio 1913 1,35, Torino 1,22).
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

4.5 üst

Toplam gol

%11
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,56 beklenen gol hesaplıyor (Parma Calcio 1913 1,35, Torino 1,22).
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 alt

Toplam gol

%26
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,56 beklenen gol hesaplıyor (Parma Calcio 1913 1,35, Torino 1,22).
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son maçlarının %67'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%52
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,56 beklenen gol hesaplıyor (Parma Calcio 1913 1,35, Torino 1,22).
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son maçlarının %67'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%77
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,56 beklenen gol hesaplıyor (Parma Calcio 1913 1,35, Torino 1,22).
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son maçlarının %67'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%53
Güven57/100Orta risk
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Torino son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,56 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %54'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %51).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%47
Güven57/100Yüksek risk
  • Parma Calcio 1913 kalesini maçların %23'inde, Torino %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %46'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%72
Güven59/100Orta risk
  • Parma Calcio 1913 için beklenen gol: 1,35.
  • İç sahada maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Torino deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%33
Güven49/100Yüksek risk
  • Parma Calcio 1913 için beklenen gol: 1,35.
  • İç sahada maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Torino deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%14
Güven70/100Yüksek risk
  • Parma Calcio 1913 için beklenen gol: 1,35.
  • İç sahada maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Torino deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%73
Güven61/100Orta risk
  • Torino için beklenen gol: 1,22.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Parma Calcio 1913 iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%35
Güven62/100Yüksek risk
  • Torino için beklenen gol: 1,22.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Parma Calcio 1913 iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%13
Güven72/100Yüksek risk
  • Torino için beklenen gol: 1,22.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Parma Calcio 1913 iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%28
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,13 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,56; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%45
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,13 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,56; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%27
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,13 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,56; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%67
Güven52/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,13 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,56; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%30
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,13 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,56; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%17
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,13 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,56; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%80
Güven57/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,43 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,56.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%42
Güven48/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,43 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,56.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Parma Calcio 1913 — Torino · Kuponperest