KuponperestV2
12 Mayıs Pazar · 21:00
Paris Saint-Germain
1-3Maç sonucu · İY 1-1
Toulouse

Kuponperest analizi

PSA%61Beraberlik%19TOU%20

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 1.5 üst%64
Güven60/100Orta riskModel uyumu 80%

Neden?

  • Paris Saint-Germain için beklenen gol: 2,11.
  • İç sahada maç başına 2,50 gol üretiyor.
  • Toulouse deplasmanda maç başına 1,56 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

2,11

Beklenen gol (dep.)

1,20

Toplam beklenen gol

3,31

En olası skor

2-1

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%61
Güven55/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1884, Toulouse 1633.
  • Paris Saint-Germain iç sahada oynadığı 14 maçın %71'ini kazandı, maç başına 2,50 gol attı.
  • Simülasyonların %59'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%19
Güven70/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1884 — 1633).
  • Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%20
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Toulouse 1633, Paris Saint-Germain 1884.
  • Toulouse deplasmanda oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı.
  • Simülasyonların %22'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%65
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,31 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 2,11, Toulouse 1,20).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%35
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,31 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 2,11, Toulouse 1,20).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,55 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%59
Güven59/100Orta risk
  • Paris Saint-Germain son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Toulouse son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,31 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %60'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Paris Saint-Germain — Toulouse · Kuponperest