KuponperestV2
12 Mayıs Pazar · 21:00
Paris Saint-Germain
1-3Maç sonucu · İY 1-1
Toulouse

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

3,22

En olası skor

2-1

%11

Ev sahibi kazanır
%59
Beraberlik
%19
Deplasman kazanır
%22
Karşılıklı gol
%60
1.5 üst
%84
2.5 üst
%63
3.5 üst
%39

Skor olasılık matrisi

012345
03.64.42.61.00.30.1
17.79.25.52.20.70.2
28.19.85.82.30.70.2
35.76.94.11.60.50.1
43.03.62.20.90.30.1
51.31.50.90.40.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 1.5 üst

Uyum 80%
Dixon-Coles%62
Monte Carlo%62
Geçmiş frekans%70
Ensemble sonucu%64

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%61
Güven55/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1884, Toulouse 1633.
  • Paris Saint-Germain iç sahada oynadığı 14 maçın %71'ini kazandı, maç başına 2,50 gol attı.
  • Simülasyonların %59'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%19
Güven70/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1884 — 1633).
  • Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%20
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Toulouse 1633, Paris Saint-Germain 1884.
  • Toulouse deplasmanda oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı.
  • Simülasyonların %22'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%80
Güven66/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1884, Toulouse 1633.
  • Paris Saint-Germain iç sahada oynadığı 14 maçın %71'ini kazandı, maç başına 2,50 gol attı.
  • Simülasyonların %59'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%39
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Toulouse 1633, Paris Saint-Germain 1884.
  • Toulouse deplasmanda oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı.
  • Simülasyonların %22'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%81
Güven69/100Düşük risk
  • Simülasyonların %81'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven75/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,31 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 2,11, Toulouse 1,20).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%83
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,31 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 2,11, Toulouse 1,20).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%65
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,31 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 2,11, Toulouse 1,20).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%41
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,31 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 2,11, Toulouse 1,20).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%23
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,31 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 2,11, Toulouse 1,20).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%17
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,31 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 2,11, Toulouse 1,20).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,55 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%35
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,31 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 2,11, Toulouse 1,20).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,55 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%59
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,31 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 2,11, Toulouse 1,20).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,55 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%59
Güven59/100Orta risk
  • Paris Saint-Germain son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Toulouse son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,31 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %60'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%41
Güven59/100Yüksek risk
  • Paris Saint-Germain kalesini maçların %43'inde, Toulouse %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %40'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%90
Güven67/100Düşük risk
  • Paris Saint-Germain için beklenen gol: 2,11.
  • İç sahada maç başına 2,50 gol üretiyor.
  • Toulouse deplasmanda maç başına 1,56 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%64
Güven60/100Orta risk
  • Paris Saint-Germain için beklenen gol: 2,11.
  • İç sahada maç başına 2,50 gol üretiyor.
  • Toulouse deplasmanda maç başına 1,56 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%34
Güven65/100Yüksek risk
  • Paris Saint-Germain için beklenen gol: 2,11.
  • İç sahada maç başına 2,50 gol üretiyor.
  • Toulouse deplasmanda maç başına 1,56 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%68
Güven64/100Orta risk
  • Toulouse için beklenen gol: 1,20.
  • Deplasmanda maç başına 1,69 gol üretiyor.
  • Paris Saint-Germain iç sahada maç başına 0,86 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%38
Güven54/100Yüksek risk
  • Toulouse için beklenen gol: 1,20.
  • Deplasmanda maç başına 1,69 gol üretiyor.
  • Paris Saint-Germain iç sahada maç başına 0,86 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%12
Güven74/100Yüksek risk
  • Toulouse için beklenen gol: 1,20.
  • Deplasmanda maç başına 1,69 gol üretiyor.
  • Paris Saint-Germain iç sahada maç başına 0,86 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%44
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,46 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,31; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%37
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,46 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,31; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%19
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,46 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,31; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%75
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,46 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,31; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%42
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,46 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,31; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%23
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,46 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,31; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%83
Güven62/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,86 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,31.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%55
Güven49/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,86 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,31.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Paris Saint-Germain — Toulouse · Kuponperest