20 Şubat Çarşamba · 21:00
Kuponperest analizi
PSA%80Beraberlik%13MHS%6
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır%80
Güven74/100Düşük riskModel uyumu 73%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1858, Montpellier HSC 1379.
- Paris Saint-Germain iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,47 gol attı.
- Simülasyonların %79'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
2,43
Beklenen gol (dep.)
0,50
Toplam beklenen gol
2,94
En olası skor
2-0
%16
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven74/100Düşük risk
- Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1858, Montpellier HSC 1379.
- Paris Saint-Germain iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,47 gol attı.
- Simülasyonların %79'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven78/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1858 — 1379).
- Simülasyonların %16'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven79/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Montpellier HSC 1379, Paris Saint-Germain 1858.
- Montpellier HSC deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
- Simülasyonların %5'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven67/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 2,43, Montpellier HSC 0,50).
- Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,04 gol attı, 1,11 gol yedi.
- Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,30 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven67/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 2,43, Montpellier HSC 0,50).
- Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,04 gol attı, 1,11 gol yedi.
- Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,30 gol yedi.
- Paris Saint-Germain son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven66/100Orta risk
- Paris Saint-Germain son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Montpellier HSC son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %37'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).