KuponperestV2
20 Şubat Çarşamba · 21:00
Paris Saint-Germain
5-1Maç sonucu · İY 2-1
Montpellier HSC

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

2,93

En olası skor

2-0

%16

Ev sahibi kazanır
%79
Beraberlik
%16
Deplasman kazanır
%5
Karşılıklı gol
%37
1.5 üst
%81
2.5 üst
%57
3.5 üst
%34

Skor olasılık matrisi

012345
05.32.70.70.10.00.0
1136.51.60.30.00.0
2167.92.00.30.00.0
3136.41.60.30.00.0
47.83.91.00.20.00.0
53.81.90.50.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır

Uyum 73%
Dixon-Coles%80
Monte Carlo%79
Geçmiş frekans%78
Elo gücü%90
Ensemble sonucu%80

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%80
Güven74/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1858, Montpellier HSC 1379.
  • Paris Saint-Germain iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,47 gol attı.
  • Simülasyonların %79'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%13
Güven78/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1858 — 1379).
  • Simülasyonların %16'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%6
Güven79/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Montpellier HSC 1379, Paris Saint-Germain 1858.
  • Montpellier HSC deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %5'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%94
Güven82/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1858, Montpellier HSC 1379.
  • Paris Saint-Germain iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,47 gol attı.
  • Simülasyonların %79'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%20
Güven74/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Montpellier HSC 1379, Paris Saint-Germain 1858.
  • Montpellier HSC deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %5'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%87
Güven77/100Düşük risk
  • Simülasyonların %84'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven81/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 2,43, Montpellier HSC 0,50).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,04 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,30 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%79
Güven80/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 2,43, Montpellier HSC 0,50).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,04 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,30 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%58
Güven67/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 2,43, Montpellier HSC 0,50).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,04 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,30 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%35
Güven72/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 2,43, Montpellier HSC 0,50).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,04 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,30 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%17
Güven82/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 2,43, Montpellier HSC 0,50).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,04 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,30 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%21
Güven80/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 2,43, Montpellier HSC 0,50).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,04 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,30 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%42
Güven67/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 2,43, Montpellier HSC 0,50).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,04 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,30 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%65
Güven72/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 2,43, Montpellier HSC 0,50).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,04 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,30 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%39
Güven66/100Orta risk
  • Paris Saint-Germain son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Montpellier HSC son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %37'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%61
Güven66/100Orta risk
  • Paris Saint-Germain kalesini maçların %47'inde, Montpellier HSC %3'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %63'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,50 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%93
Güven79/100Düşük risk
  • Paris Saint-Germain için beklenen gol: 2,43.
  • İç sahada maç başına 2,47 gol üretiyor.
  • Montpellier HSC deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%69
Güven71/100Orta risk
  • Paris Saint-Germain için beklenen gol: 2,43.
  • İç sahada maç başına 2,47 gol üretiyor.
  • Montpellier HSC deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%44
Güven71/100Orta risk
  • Paris Saint-Germain için beklenen gol: 2,43.
  • İç sahada maç başına 2,47 gol üretiyor.
  • Montpellier HSC deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%39
Güven71/100Orta risk
  • Montpellier HSC için beklenen gol: 0,50.
  • Deplasmanda maç başına 0,40 gol üretiyor.
  • Paris Saint-Germain iç sahada maç başına 0,80 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%11
Güven76/100Yüksek risk
  • Montpellier HSC için beklenen gol: 0,50.
  • Deplasmanda maç başına 0,40 gol üretiyor.
  • Paris Saint-Germain iç sahada maç başına 0,80 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%1
Güven84/100Yüksek risk
  • Montpellier HSC için beklenen gol: 0,50.
  • Deplasmanda maç başına 0,40 gol üretiyor.
  • Paris Saint-Germain iç sahada maç başına 0,80 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%61
Güven61/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,29 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%33
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,29 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%6
Güven71/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,29 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%74
Güven66/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,29 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%36
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,29 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%13
Güven71/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,29 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%80
Güven69/100Düşük risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,64 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,94.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%49
Güven56/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,64 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,94.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Paris Saint-Germain — Montpellier HSC · Kuponperest