3 Aralık Pazar · 20:45
Kuponperest analizi
ODE%59Beraberlik%16SRE%25
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 2.5 üst%62
Güven62/100Orta riskModel uyumu 98%
Neden?
- Olympique de Marseille için beklenen gol: 3,19.
- İç sahada maç başına 2,06 gol üretiyor.
- Stade Rennais FC 1901 deplasmanda maç başına 2,40 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
3,19
Beklenen gol (dep.)
1,78
Toplam beklenen gol
4,96
En olası skor
3-1
%7
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven44/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Olympique de Marseille 1717, Stade Rennais FC 1901 1707.
- Olympique de Marseille iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 2,06 gol attı.
- Simülasyonların %68'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1717 — 1707).
- Simülasyonların %16'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven49/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Stade Rennais FC 1901 1707, Olympique de Marseille 1717.
- Stade Rennais FC 1901 deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
- Simülasyonların %16'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven59/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 4,96 beklenen gol hesaplıyor (Olympique de Marseille 3,19, Stade Rennais FC 1901 1,78).
- Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
- Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %86'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven59/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 4,96 beklenen gol hesaplıyor (Olympique de Marseille 3,19, Stade Rennais FC 1901 1,78).
- Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
- Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
- Olympique de Marseille son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven50/100Orta risk
- Olympique de Marseille son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Stade Rennais FC 1901 son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 4,96 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %80'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).