KuponperestV2
3 Aralık Pazar · 20:45

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

4,94

En olası skor

2-1

%7

Ev sahibi kazanır
%68
Beraberlik
%16
Deplasman kazanır
%16
Karşılıklı gol
%80
1.5 üst
%96
2.5 üst
%86
3.5 üst
%72

Skor olasılık matrisi

012345
00.71.21.10.70.30.1
12.24.03.52.10.90.3
23.56.35.63.31.50.5
33.86.76.03.51.60.6
43.05.34.72.81.20.4
51.93.43.01.80.80.3

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 2.5 üst

Uyum 98%
Dixon-Coles%62
Monte Carlo%62
Ensemble sonucu%62

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%59
Güven44/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Olympique de Marseille 1717, Stade Rennais FC 1901 1707.
  • Olympique de Marseille iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 2,06 gol attı.
  • Simülasyonların %68'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%16
Güven60/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1717 — 1707).
  • Simülasyonların %16'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%25
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade Rennais FC 1901 1707, Olympique de Marseille 1717.
  • Stade Rennais FC 1901 deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
  • Simülasyonların %16'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%75
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Olympique de Marseille 1717, Stade Rennais FC 1901 1707.
  • Olympique de Marseille iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 2,06 gol attı.
  • Simülasyonların %68'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%41
Güven44/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade Rennais FC 1901 1707, Olympique de Marseille 1717.
  • Stade Rennais FC 1901 deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
  • Simülasyonların %16'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%84
Güven63/100Orta risk
  • Simülasyonların %84'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%99
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,96 beklenen gol hesaplıyor (Olympique de Marseille 3,19, Stade Rennais FC 1901 1,78).
  • Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %86'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%94
Güven66/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,96 beklenen gol hesaplıyor (Olympique de Marseille 3,19, Stade Rennais FC 1901 1,78).
  • Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %86'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%83
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,96 beklenen gol hesaplıyor (Olympique de Marseille 3,19, Stade Rennais FC 1901 1,78).
  • Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %86'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%67
Güven48/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,96 beklenen gol hesaplıyor (Olympique de Marseille 3,19, Stade Rennais FC 1901 1,78).
  • Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %86'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%55
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,96 beklenen gol hesaplıyor (Olympique de Marseille 3,19, Stade Rennais FC 1901 1,78).
  • Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %86'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%6
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,96 beklenen gol hesaplıyor (Olympique de Marseille 3,19, Stade Rennais FC 1901 1,78).
  • Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Olympique de Marseille son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%17
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,96 beklenen gol hesaplıyor (Olympique de Marseille 3,19, Stade Rennais FC 1901 1,78).
  • Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Olympique de Marseille son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%33
Güven48/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,96 beklenen gol hesaplıyor (Olympique de Marseille 3,19, Stade Rennais FC 1901 1,78).
  • Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçta maç başına 2,03 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Olympique de Marseille son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%74
Güven50/100Orta risk
  • Olympique de Marseille son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Stade Rennais FC 1901 son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,96 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %80'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%26
Güven50/100Yüksek risk
  • Olympique de Marseille kalesini maçların %23'inde, Stade Rennais FC 1901 %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %20'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%91
Güven57/100Orta risk
  • Olympique de Marseille için beklenen gol: 3,19.
  • İç sahada maç başına 2,06 gol üretiyor.
  • Stade Rennais FC 1901 deplasmanda maç başına 2,40 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%75
Güven45/100Orta risk
  • Olympique de Marseille için beklenen gol: 3,19.
  • İç sahada maç başına 2,06 gol üretiyor.
  • Stade Rennais FC 1901 deplasmanda maç başına 2,40 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%62
Güven62/100Orta risk
  • Olympique de Marseille için beklenen gol: 3,19.
  • İç sahada maç başına 2,06 gol üretiyor.
  • Stade Rennais FC 1901 deplasmanda maç başına 2,40 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%84
Güven68/100Düşük risk
  • Stade Rennais FC 1901 için beklenen gol: 1,78.
  • Deplasmanda maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • Olympique de Marseille iç sahada maç başına 1,38 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%57
Güven49/100Yüksek risk
  • Stade Rennais FC 1901 için beklenen gol: 1,78.
  • Deplasmanda maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • Olympique de Marseille iç sahada maç başına 1,38 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%26
Güven67/100Yüksek risk
  • Stade Rennais FC 1901 için beklenen gol: 1,78.
  • Deplasmanda maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • Olympique de Marseille iç sahada maç başına 1,38 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%51
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,18 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,96; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%31
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,18 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,96; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%18
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,18 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,96; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%86
Güven60/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,18 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,96; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%62
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,18 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,96; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%40
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,18 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,96; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%94
Güven60/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,78 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,96.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%78
Güven57/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,78 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,96.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Olympique de Marseille — Stade Rennais FC 1901 · Kuponperest