16 Aralık Pazar · 17:00
Kuponperest analizi
ONI%50Beraberlik%25SAI%25
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%75
Güven68/100Orta riskModel uyumu 96%
Neden?
- Güç reytingi farkı: OGC Nice 1584, Saint-Étienne 1509.
- OGC Nice iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,27 gol attı.
- Simülasyonların %56'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
1,85
Beklenen gol (dep.)
1,18
Toplam beklenen gol
3,03
En olası skor
1-1
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven45/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: OGC Nice 1584, Saint-Étienne 1509.
- OGC Nice iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,27 gol attı.
- Simülasyonların %56'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1584 — 1509).
- Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Saint-Étienne 1509, OGC Nice 1584.
- Saint-Étienne deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %22'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven60/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,03 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 1,85, Saint-Étienne 1,18).
- OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
- Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven60/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,03 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 1,85, Saint-Étienne 1,18).
- OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
- Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
- OGC Nice son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven59/100Orta risk
- OGC Nice son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Saint-Étienne son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,03 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %58'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).