KuponperestV2
16 Aralık Pazar · 17:00
OGC Nice
1-1Maç sonucu · İY 0-0
Saint-Étienne

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 7 ms

Beklenen toplam gol

3,03

En olası skor

2-1

%11

Ev sahibi kazanır
%56
Beraberlik
%22
Deplasman kazanır
%22
Karşılıklı gol
%58
1.5 üst
%80
2.5 üst
%59
3.5 üst
%36

Skor olasılık matrisi

012345
04.85.73.41.30.40.1
18.9116.22.40.70.2
28.39.85.72.30.70.2
35.16.03.51.40.40.1
42.42.81.60.60.20.0
50.91.00.60.20.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 96%
Dixon-Coles%76
Monte Carlo%78
Elo gücü%77
Ensemble sonucu%75

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%50
Güven45/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: OGC Nice 1584, Saint-Étienne 1509.
  • OGC Nice iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,27 gol attı.
  • Simülasyonların %56'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven61/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1584 — 1509).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%25
Güven64/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Saint-Étienne 1509, OGC Nice 1584.
  • Saint-Étienne deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %22'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%75
Güven68/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: OGC Nice 1584, Saint-Étienne 1509.
  • OGC Nice iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,27 gol attı.
  • Simülasyonların %56'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%50
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Saint-Étienne 1509, OGC Nice 1584.
  • Saint-Étienne deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %22'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%75
Güven66/100Orta risk
  • Simülasyonların %78'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,03 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 1,85, Saint-Étienne 1,18).
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%82
Güven67/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,03 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 1,85, Saint-Étienne 1,18).
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%58
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,03 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 1,85, Saint-Étienne 1,18).
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%37
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,03 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 1,85, Saint-Étienne 1,18).
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%19
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,03 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 1,85, Saint-Étienne 1,18).
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%18
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,03 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 1,85, Saint-Étienne 1,18).
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
  • OGC Nice son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%42
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,03 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 1,85, Saint-Étienne 1,18).
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
  • OGC Nice son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%63
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,03 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 1,85, Saint-Étienne 1,18).
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
  • OGC Nice son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%59
Güven59/100Orta risk
  • OGC Nice son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Saint-Étienne son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,03 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %58'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%41
Güven59/100Yüksek risk
  • OGC Nice kalesini maçların %10'inde, Saint-Étienne %13'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %42'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%79
Güven57/100Orta risk
  • OGC Nice için beklenen gol: 1,85.
  • İç sahada maç başına 1,27 gol üretiyor.
  • Saint-Étienne deplasmanda maç başına 2,60 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%50
Güven39/100Yüksek risk
  • OGC Nice için beklenen gol: 1,85.
  • İç sahada maç başına 1,27 gol üretiyor.
  • Saint-Étienne deplasmanda maç başına 2,60 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%29
Güven67/100Yüksek risk
  • OGC Nice için beklenen gol: 1,85.
  • İç sahada maç başına 1,27 gol üretiyor.
  • Saint-Étienne deplasmanda maç başına 2,60 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%72
Güven59/100Orta risk
  • Saint-Étienne için beklenen gol: 1,18.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • OGC Nice iç sahada maç başına 1,80 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%34
Güven61/100Yüksek risk
  • Saint-Étienne için beklenen gol: 1,18.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • OGC Nice iç sahada maç başına 1,80 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%11
Güven73/100Yüksek risk
  • Saint-Étienne için beklenen gol: 1,18.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • OGC Nice iç sahada maç başına 1,80 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%44
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,33 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,03; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%38
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,33 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,03; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%19
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,33 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,03; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%73
Güven56/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,33 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,03; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%38
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,33 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,03; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%22
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,33 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,03; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%81
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,70 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,03.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%51
Güven46/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,70 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,03.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

OGC Nice — Saint-Étienne · Kuponperest