25 Mayıs Pazar · 16:00
Kuponperest analizi
NFO%31Beraberlik%30CHE%39
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%69
Güven64/100Orta riskModel uyumu 96%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Chelsea 1675, Nottingham Forest 1603.
- Chelsea deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
- Simülasyonların %37'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
0,94
Beklenen gol (dep.)
1,07
Toplam beklenen gol
2,00
En olası skor
0-1
%14
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Nottingham Forest 1603, Chelsea 1675.
- Nottingham Forest iç sahada oynadığı 13 maçın %15'ini kazandı, maç başına 0,92 gol attı.
- Simülasyonların %31'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1603 — 1675).
- Simülasyonların %32'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven57/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Chelsea 1675, Nottingham Forest 1603.
- Chelsea deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
- Simülasyonların %37'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven43/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,00 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 0,94, Chelsea 1,07).
- Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,38 gol yedi.
- Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %32'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven43/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,00 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 0,94, Chelsea 1,07).
- Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,38 gol yedi.
- Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
- Nottingham Forest son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven46/100Yüksek risk
- Nottingham Forest son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Chelsea son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,00 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %39'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).