KuponperestV2
25 Mayıs Pazar · 16:00
Nottingham Forest
0-1Maç sonucu · İY 0-0
Chelsea

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 16 ms

Beklenen toplam gol

1,97

En olası skor

0-0

%15

Ev sahibi kazanır
%31
Beraberlik
%32
Deplasman kazanır
%37
Karşılıklı gol
%39
1.5 üst
%58
2.5 üst
%32
3.5 üst
%15

Skor olasılık matrisi

012345
014147.72.70.70.2
112147.22.60.70.1
25.96.33.41.20.30.1
31.82.01.10.40.10.0
40.40.50.20.10.00.0
50.10.10.00.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 96%
Dixon-Coles%69
Monte Carlo%69
Elo gücü%67
Ensemble sonucu%69

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%31
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Nottingham Forest 1603, Chelsea 1675.
  • Nottingham Forest iç sahada oynadığı 13 maçın %15'ini kazandı, maç başına 0,92 gol attı.
  • Simülasyonların %31'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%30
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1603 — 1675).
  • Simülasyonların %32'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%39
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Chelsea 1675, Nottingham Forest 1603.
  • Chelsea deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
  • Simülasyonların %37'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%61
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Nottingham Forest 1603, Chelsea 1675.
  • Nottingham Forest iç sahada oynadığı 13 maçın %15'ini kazandı, maç başına 0,92 gol attı.
  • Simülasyonların %31'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%69
Güven64/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Chelsea 1675, Nottingham Forest 1603.
  • Chelsea deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
  • Simülasyonların %37'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%70
Güven64/100Orta risk
  • Simülasyonların %68'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%88
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,00 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 0,94, Chelsea 1,07).
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %32'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%65
Güven45/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,00 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 0,94, Chelsea 1,07).
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %32'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%38
Güven43/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,00 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 0,94, Chelsea 1,07).
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %32'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%19
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,00 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 0,94, Chelsea 1,07).
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %32'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%5
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,00 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 0,94, Chelsea 1,07).
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %32'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%35
Güven45/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,00 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 0,94, Chelsea 1,07).
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • Nottingham Forest son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%62
Güven43/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,00 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 0,94, Chelsea 1,07).
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • Nottingham Forest son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%81
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,00 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 0,94, Chelsea 1,07).
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • Nottingham Forest son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%44
Güven46/100Yüksek risk
  • Nottingham Forest son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Chelsea son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,00 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %39'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%56
Güven46/100Yüksek risk
  • Nottingham Forest kalesini maçların %17'inde, Chelsea %10'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %61'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,94 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%61
Güven58/100Orta risk
  • Nottingham Forest için beklenen gol: 0,94.
  • İç sahada maç başına 0,92 gol üretiyor.
  • Chelsea deplasmanda maç başına 1,71 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%26
Güven60/100Yüksek risk
  • Nottingham Forest için beklenen gol: 0,94.
  • İç sahada maç başına 0,92 gol üretiyor.
  • Chelsea deplasmanda maç başına 1,71 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%7
Güven72/100Yüksek risk
  • Nottingham Forest için beklenen gol: 0,94.
  • İç sahada maç başına 0,92 gol üretiyor.
  • Chelsea deplasmanda maç başına 1,71 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%68
Güven57/100Orta risk
  • Chelsea için beklenen gol: 1,07.
  • Deplasmanda maç başına 1,50 gol üretiyor.
  • Nottingham Forest iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%33
Güven48/100Yüksek risk
  • Chelsea için beklenen gol: 1,07.
  • Deplasmanda maç başına 1,50 gol üretiyor.
  • Nottingham Forest iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%10
Güven72/100Yüksek risk
  • Chelsea için beklenen gol: 1,07.
  • Deplasmanda maç başına 1,50 gol üretiyor.
  • Nottingham Forest iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%22
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,88 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,00; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%52
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,88 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,00; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%26
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,88 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,00; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%56
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,88 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,00; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%21
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,88 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,00; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%13
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,88 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,00; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%67
Güven52/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,12 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,00.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%31
Güven53/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,12 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,00.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Nottingham Forest — Chelsea · Kuponperest