KuponperestV2
19 Ocak Cumartesi · 20:00
Nîmes Olympique
0-1Maç sonucu · İY 0-1
Toulouse

Kuponperest analizi

NOL%27Beraberlik%24TOU%49

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 1.5 üst%63
Güven54/100Orta riskModel uyumu 69%

Neden?

  • Toulouse için beklenen gol: 2,27.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Nîmes Olympique iç sahada maç başına 2,00 gol yiyor.

Beklenen gol (ev)

1,36

Beklenen gol (dep.)

2,27

Toplam beklenen gol

3,63

En olası skor

1-2

%9

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%27
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Nîmes Olympique 1620, Toulouse 1627.
  • Nîmes Olympique iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %22'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven60/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1627).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%49
Güven38/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Toulouse 1627, Nîmes Olympique 1620.
  • Toulouse deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %57'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%67
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,63 beklenen gol hesaplıyor (Nîmes Olympique 1,36, Toulouse 2,27).
  • Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%33
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,63 beklenen gol hesaplıyor (Nîmes Olympique 1,36, Toulouse 2,27).
  • Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Nîmes Olympique son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%64
Güven54/100Orta risk
  • Nîmes Olympique son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Toulouse son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,63 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %67'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).
Nîmes Olympique — Toulouse · Kuponperest