KuponperestV2
19 Ocak Cumartesi · 20:00
Nîmes Olympique
0-1Maç sonucu · İY 0-1
Toulouse

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 7 ms

Beklenen toplam gol

3,68

En olası skor

1-2

%9

Ev sahibi kazanır
%22
Beraberlik
%21
Deplasman kazanır
%57
Karşılıklı gol
%67
1.5 üst
%87
2.5 üst
%70
3.5 üst
%50

Skor olasılık matrisi

012345
02.76.06.85.22.91.3
13.68.29.37.04.01.8
22.55.66.34.82.71.2
31.12.52.92.21.20.6
40.40.91.00.70.40.2
50.10.20.30.20.10.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 1.5 üst

Uyum 69%
Dixon-Coles%66
Monte Carlo%66
Geçmiş frekans%54
Ensemble sonucu%63

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%27
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Nîmes Olympique 1620, Toulouse 1627.
  • Nîmes Olympique iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %22'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven60/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1627).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%49
Güven38/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Toulouse 1627, Nîmes Olympique 1620.
  • Toulouse deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %57'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%51
Güven37/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Nîmes Olympique 1620, Toulouse 1627.
  • Nîmes Olympique iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %22'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%73
Güven52/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Toulouse 1627, Nîmes Olympique 1620.
  • Toulouse deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %57'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%76
Güven62/100Orta risk
  • Simülasyonların %79'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,63 beklenen gol hesaplıyor (Nîmes Olympique 1,36, Toulouse 2,27).
  • Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%86
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,63 beklenen gol hesaplıyor (Nîmes Olympique 1,36, Toulouse 2,27).
  • Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%67
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,63 beklenen gol hesaplıyor (Nîmes Olympique 1,36, Toulouse 2,27).
  • Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%47
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,63 beklenen gol hesaplıyor (Nîmes Olympique 1,36, Toulouse 2,27).
  • Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%30
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,63 beklenen gol hesaplıyor (Nîmes Olympique 1,36, Toulouse 2,27).
  • Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%14
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,63 beklenen gol hesaplıyor (Nîmes Olympique 1,36, Toulouse 2,27).
  • Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Nîmes Olympique son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%33
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,63 beklenen gol hesaplıyor (Nîmes Olympique 1,36, Toulouse 2,27).
  • Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Nîmes Olympique son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%53
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,63 beklenen gol hesaplıyor (Nîmes Olympique 1,36, Toulouse 2,27).
  • Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Nîmes Olympique son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%64
Güven54/100Orta risk
  • Nîmes Olympique son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Toulouse son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,63 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %67'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%36
Güven54/100Yüksek risk
  • Nîmes Olympique kalesini maçların %17'inde, Toulouse %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %33'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%73
Güven63/100Orta risk
  • Nîmes Olympique için beklenen gol: 1,36.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Toulouse deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%38
Güven57/100Yüksek risk
  • Nîmes Olympique için beklenen gol: 1,36.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Toulouse deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%16
Güven71/100Yüksek risk
  • Nîmes Olympique için beklenen gol: 1,36.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Toulouse deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%85
Güven57/100Orta risk
  • Toulouse için beklenen gol: 2,27.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Nîmes Olympique iç sahada maç başına 2,00 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%63
Güven54/100Orta risk
  • Toulouse için beklenen gol: 2,27.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Nîmes Olympique iç sahada maç başına 2,00 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%39
Güven61/100Yüksek risk
  • Toulouse için beklenen gol: 2,27.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Nîmes Olympique iç sahada maç başına 2,00 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%22
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,60 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,63; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%36
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,60 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,63; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%42
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,60 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,63; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%79
Güven56/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,60 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,63; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%46
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,60 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,63; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%29
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,60 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,63; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%87
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,03 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,63.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%63
Güven49/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,03 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,63.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Nîmes Olympique — Toulouse · Kuponperest