KuponperestV2
9 Mart Cumartesi · 15:00
Newcastle United
3-2Maç sonucu · İY 0-2
Everton

Kuponperest analizi

NUN%40Beraberlik%26EVE%34

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 0.5 üst%82
Güven67/100Düşük riskModel uyumu 86%

Neden?

  • Newcastle United için beklenen gol: 1,64.
  • İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Everton deplasmanda maç başına 1,20 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,64

Beklenen gol (dep.)

1,48

Toplam beklenen gol

3,12

En olası skor

1-1

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%40
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Newcastle United 1632, Everton 1643.
  • Newcastle United iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
  • Simülasyonların %40'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1632 — 1643).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%34
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Everton 1643, Newcastle United 1632.
  • Everton deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %35'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%61
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 1,64, Everton 1,48).
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Everton son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 alt

Toplam gol

%39
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 1,64, Everton 1,48).
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Everton son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Newcastle United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%64
Güven61/100Orta risk
  • Newcastle United son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Everton son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %65'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).
Newcastle United — Everton · Kuponperest