KuponperestV2
9 Mart Cumartesi · 15:00
Newcastle United
3-2Maç sonucu · İY 0-2
Everton

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

3,19

En olası skor

1-1

%10

Ev sahibi kazanır
%40
Beraberlik
%25
Deplasman kazanır
%35
Karşılıklı gol
%65
1.5 üst
%83
2.5 üst
%62
3.5 üst
%40

Skor olasılık matrisi

012345
04.56.44.82.40.90.3
17.1117.93.91.40.4
25.98.86.53.21.20.4
33.24.83.61.80.70.2
41.32.01.50.70.30.1
50.40.60.50.20.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 0.5 üst

Uyum 86%
Dixon-Coles%81
Monte Carlo%81
Geçmiş frekans%86
Ensemble sonucu%82

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%40
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Newcastle United 1632, Everton 1643.
  • Newcastle United iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
  • Simülasyonların %40'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1632 — 1643).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%34
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Everton 1643, Newcastle United 1632.
  • Everton deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %35'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%66
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Newcastle United 1632, Everton 1643.
  • Newcastle United iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
  • Simülasyonların %40'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%60
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Everton 1643, Newcastle United 1632.
  • Everton deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %35'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%74
Güven64/100Orta risk
  • Simülasyonların %75'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 1,64, Everton 1,48).
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Everton son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 üst

Toplam gol

%82
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 1,64, Everton 1,48).
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Everton son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 üst

Toplam gol

%61
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 1,64, Everton 1,48).
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Everton son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

3.5 üst

Toplam gol

%39
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 1,64, Everton 1,48).
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Everton son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

4.5 üst

Toplam gol

%22
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 1,64, Everton 1,48).
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Everton son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 alt

Toplam gol

%18
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 1,64, Everton 1,48).
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Everton son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Newcastle United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%39
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 1,64, Everton 1,48).
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Everton son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Newcastle United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%61
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 1,64, Everton 1,48).
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Everton son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Newcastle United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%64
Güven61/100Orta risk
  • Newcastle United son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Everton son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %65'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%36
Güven61/100Yüksek risk
  • Newcastle United kalesini maçların %10'inde, Everton %30'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %35'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%82
Güven67/100Düşük risk
  • Newcastle United için beklenen gol: 1,64.
  • İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Everton deplasmanda maç başına 1,20 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%50
Güven55/100Yüksek risk
  • Newcastle United için beklenen gol: 1,64.
  • İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Everton deplasmanda maç başına 1,20 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%23
Güven68/100Yüksek risk
  • Newcastle United için beklenen gol: 1,64.
  • İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Everton deplasmanda maç başına 1,20 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%79
Güven67/100Orta risk
  • Everton için beklenen gol: 1,48.
  • Deplasmanda maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Newcastle United iç sahada maç başına 1,75 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%45
Güven57/100Yüksek risk
  • Everton için beklenen gol: 1,48.
  • Deplasmanda maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Newcastle United iç sahada maç başına 1,75 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%19
Güven70/100Yüksek risk
  • Everton için beklenen gol: 1,48.
  • Deplasmanda maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Newcastle United iç sahada maç başına 1,75 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%31
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,12; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%36
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,12; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%33
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,12; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%77
Güven56/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,12; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%41
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,12; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%27
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,12; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%83
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,75 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,12.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%54
Güven46/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,75 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,12.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Newcastle United — Everton · Kuponperest