9 Mart Cumartesi · 15:00
Kuponperest analizi
NUN%40Beraberlik%26EVE%34
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 0.5 üst%82
Güven67/100Düşük riskModel uyumu 86%
Neden?
- Newcastle United için beklenen gol: 1,64.
- İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
- Everton deplasmanda maç başına 1,20 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,64
Beklenen gol (dep.)
1,48
Toplam beklenen gol
3,12
En olası skor
1-1
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven59/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Newcastle United 1632, Everton 1643.
- Newcastle United iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
- Simülasyonların %40'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1632 — 1643).
- Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Everton 1643, Newcastle United 1632.
- Everton deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
- Simülasyonların %35'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven60/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 1,64, Everton 1,48).
- Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,86 gol yedi.
- Everton son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,37 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.
2.5 alt
Toplam gol
Güven60/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 1,64, Everton 1,48).
- Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,86 gol yedi.
- Everton son 30 maçta maç başına 1,39 gol attı, 1,37 gol yedi.
- Newcastle United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven61/100Orta risk
- Newcastle United son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Everton son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %65'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).