30 Eylül Cumartesi · 15:00
Kuponperest analizi
NUN%57Beraberlik%24BUR%19
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%81
Güven71/100Düşük riskModel uyumu 90%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Newcastle United 1626, Burnley 1456.
- Newcastle United iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
- Simülasyonların %56'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
1,96
Beklenen gol (dep.)
1,11
Toplam beklenen gol
3,07
En olası skor
1-1
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven60/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Newcastle United 1626, Burnley 1456.
- Newcastle United iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
- Simülasyonların %56'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1626 — 1456).
- Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven68/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Burnley 1456, Newcastle United 1626.
- Burnley deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %22'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven60/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 1,96, Burnley 1,11).
- Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,62 gol yedi.
- Burnley son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 2,04 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven60/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 1,96, Burnley 1,11).
- Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,62 gol yedi.
- Burnley son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 2,04 gol yedi.
- Newcastle United son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven60/100Orta risk
- Newcastle United son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Burnley son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %57'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).