KuponperestV2
30 Eylül Cumartesi · 15:00
Newcastle United
2-0Maç sonucu · İY 1-0
Burnley

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 8 ms

Beklenen toplam gol

3,06

En olası skor

1-1

%11

Ev sahibi kazanır
%56
Beraberlik
%22
Deplasman kazanır
%22
Karşılıklı gol
%57
1.5 üst
%81
2.5 üst
%58
3.5 üst
%35

Skor olasılık matrisi

012345
04.85.02.91.10.30.1
19.0105.62.10.60.1
28.99.95.52.00.60.1
35.86.53.61.30.40.1
42.93.21.80.60.20.0
51.11.20.70.30.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 90%
Dixon-Coles%79
Monte Carlo%78
Elo gücü%82
Ensemble sonucu%81

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%57
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Newcastle United 1626, Burnley 1456.
  • Newcastle United iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
  • Simülasyonların %56'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1626 — 1456).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%19
Güven68/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Burnley 1456, Newcastle United 1626.
  • Burnley deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %22'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%81
Güven71/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Newcastle United 1626, Burnley 1456.
  • Newcastle United iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
  • Simülasyonların %56'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%43
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Burnley 1456, Newcastle United 1626.
  • Burnley deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %22'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%76
Güven71/100Düşük risk
  • Simülasyonların %78'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 1,96, Burnley 1,11).
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 2,04 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%82
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 1,96, Burnley 1,11).
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 2,04 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%57
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 1,96, Burnley 1,11).
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 2,04 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%37
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 1,96, Burnley 1,11).
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 2,04 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%20
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 1,96, Burnley 1,11).
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 2,04 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%18
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 1,96, Burnley 1,11).
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 2,04 gol yedi.
  • Newcastle United son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%43
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 1,96, Burnley 1,11).
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 2,04 gol yedi.
  • Newcastle United son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%63
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 1,96, Burnley 1,11).
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 2,04 gol yedi.
  • Newcastle United son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%59
Güven60/100Orta risk
  • Newcastle United son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Burnley son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %57'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%41
Güven60/100Yüksek risk
  • Newcastle United kalesini maçların %13'inde, Burnley %3'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %43'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%84
Güven70/100Düşük risk
  • Newcastle United için beklenen gol: 1,96.
  • İç sahada maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Burnley deplasmanda maç başına 2,19 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%55
Güven53/100Yüksek risk
  • Newcastle United için beklenen gol: 1,96.
  • İç sahada maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Burnley deplasmanda maç başına 2,19 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%31
Güven68/100Yüksek risk
  • Newcastle United için beklenen gol: 1,96.
  • İç sahada maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Burnley deplasmanda maç başına 2,19 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%67
Güven66/100Orta risk
  • Burnley için beklenen gol: 1,11.
  • Deplasmanda maç başına 1,06 gol üretiyor.
  • Newcastle United iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%30
Güven67/100Yüksek risk
  • Burnley için beklenen gol: 1,11.
  • Deplasmanda maç başına 1,06 gol üretiyor.
  • Newcastle United iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%10
Güven75/100Yüksek risk
  • Burnley için beklenen gol: 1,11.
  • Deplasmanda maç başına 1,06 gol üretiyor.
  • Newcastle United iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%40
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,35 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,07; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%38
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,35 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,07; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%22
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,35 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,07; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%74
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,35 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,07; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%37
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,35 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,07; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%22
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,35 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,07; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%82
Güven62/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,72 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,07.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%50
Güven48/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,72 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,07.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Newcastle United — Burnley · Kuponperest