KuponperestV2
21 Eylül Cumartesi · 22:30
Moreirense
0-0Maç sonucu · İY 0-0
Famalicão

Kuponperest analizi

MOR%32Beraberlik%25FAM%43

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 0.5 üst%81
Güven53/100Orta riskModel uyumu 63%

Neden?

  • Famalicão için beklenen gol: 1,88.
  • Deplasmanda maç başına 1,83 gol üretiyor.
  • Moreirense iç sahada maç başına 1,80 gol yiyor.

Beklenen gol (ev)

1,23

Beklenen gol (dep.)

1,88

Toplam beklenen gol

3,11

En olası skor

1-1

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%32
Güven43/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Moreirense 1528, Famalicão 1516.
  • Moreirense iç sahada oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,40 gol attı.
  • Simülasyonların %27'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven55/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1528 — 1516).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%43
Güven33/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Famalicão 1516, Moreirense 1528.
  • Famalicão deplasmanda oynadığı 6 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %50'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%61
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor (Moreirense 1,23, Famalicão 1,88).
  • Moreirense son 10 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Famalicão son 10 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

2.5 alt

Toplam gol

%39
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor (Moreirense 1,23, Famalicão 1,88).
  • Moreirense son 10 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Famalicão son 10 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Moreirense son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%58
Güven50/100Yüksek risk
  • Moreirense son 10 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Famalicão son 10 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %57'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %47).
Moreirense — Famalicão · Kuponperest